Już niedługo... ...pozostało

Formy reklamy w OAZIE

 

Kórnickie Centrum Rekreacji i Sportu „OAZA” ma do dyspozycji reklamodawców powierzchnie reklamowe w dwóch kategoriach:

 


Forma pierwsza

1. Reklama wielkopowierzchniowa – kotary

Kotara  wykonana z materiału o powierzchni całkowitej 35-50 m2, umieszczona na wewnętrznej stronie okien w budynku pływalni i hali sportowej. Jest to wielkoformatowe rozwiązanie, które pomaga skutecznie zaprezentować się szerokiemu gronu klientów, będące jednocześnie narzędziem służącym budowie lub umocnieniu wizerunku firmy oraz sprzedaży produktu.
Obecnie odwiedza nas średnio ok. 1100 osób, w skali roku liczba klientów sięga 400 000. 

 

Forma druga

2. Reklama na ekranach LED

Oferta dotyczy emisji reklam na nowoczesnych diodowych ekranach LED mieszczących się w centralnych punktach hali sportowej i basenowej, dzięki czemu pozostają zauważane przez klientów naszego Centrum (basen – ok. 600 osób dziennie, hala sportowa ok. 500 osób dziennie). Ekrany o powierzchni 8,75 m2 (3,5 x 2,5) każdy, pozwalają na emisję prostych statycznych plansz reklamowych jak również zaawansowanych produkcji filmowych. Standardowa długość spotu wynosi 20 sekund, powtarzego wielokrotnie w ciągu dnia. Emisja reklamy następuje codziennie godzinach 7.00 - 22.00 na hali basenowej średnio co 8 minut (częstotliwosć emisji spotu do indywidualnego uzgodnienia), na hali sportowej - podczas organizowanych imprez sporotwych.

 

Reklama w pakiecie

W szczególnych przypadkach decyzji klienta istnieje możliwość sprzedaży reklamy w „pakiecie”.


Jesteśmy otwarci na współpracę z wszelkimi zainteresowanymi podmiotami, niekoniecznie związanymi z branżą sportowo-rekreacyjną. Każda oferta kampanii reklamowej jest starannie dobierana wedle życzenia klienta tak, aby spełnić oczekiwania zarówno pod względem skuteczności jak i ceny.

Zapraszamy do współpracy!
reklama@oaza.kornik.pl 

 


 


© 2016 OAZA Kórnickie Centrum Rekreacji i Sportu
ul. Ignacego Krasickiego 1, 62-035 Kórnik


ZAMKNIJ