Back to top

Nowa Strefa Klienta

Nowa Strefa Klienta

Szanowni Klienci!

W poniedziałek 27 czerwca zmieniamy system Strefy Klienta (dotyczy: zapisów na zajęcia fitness, aqua aerobik, aqua zumba, gimnastyka w wodzie, zajęcia grupowe na siłowni, wakacyjna indywidualna nauka pływania).

Uczestnictwo w powyżej wyszczególnionych zajęciach będzie możliwe poprzez zapis on - line w Strefie Klienta dostępnej na stronie internetowej www.oaza.kornik.pl – zakładka (kafelek) Strefa Klienta.

STAŁY KLIENT

Jesteś naszym klientem, dlatego aby przejść pozytywnie proces zalogowania się w STREFIE KLIENTA wybierz opcję AKTYWUJ KONTO. 

Jeśli jesteś naszym klientem, masz u nas zakupiony karnet, ale wcześniej nie podawałeś adresu e-mail w Recepcji. Skontaktuj się z nami. Uzupełnimy Twoje dane i przekażemy Tobie TOKEN.

PAMIĘTAJ! Aktywację konta możesz wykonać dopiero w poniedziałek 27 czerwca od godziny 08:00.

W razie pytań skontaktuj się z Administracją od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 15:00 pod numerem telefonu 666 167 228..

Zasady zapisów online na zajęcia są dostępne pod poniższym linkiem

https://www.oaza.kornik.pl/regulamin/regulamin-zapisow-online-na-zajecia-fitness

UWAGA!! Rezerwacje Fitness!
W dniach od 27.06 do 03.07 zapisy na zajęcia, które odbywają się w tych dniach lub każda zmiana Państwa obecnej rezerwacji odbywać się będzie TYLKO poprzez kontakt z Administracją (nr tel. 666 167 228) lub z Recepcja (nr tel. 668 568 266).

NOWY KLIENT

Miło nam, że chcesz skorzystać z naszych usług. Chcemy Tobie pomóc prawidłowo przejść proces rejestracji konta w Strefie Klienta. Wejdź na stronę www.oaza.kornik.pl wybierz zakładkę (kafelek) Strefa Klienta. Wybierz opcję REJESTRACJA. Następnie wpisz swoje dane i hasło do logowania. Po utworzeniu swojego konta – przejdź do LOGOWANIA. Po zalogowaniu się z górnego menu wybierasz usługę, którą jesteś zainteresowany np. FITNESS, dalej np. GRAFIK SALA A i B. Pojawił się Tobie grafik zajęć fitness. Na każdym kafelku jest informacja o rodzaju zajęć, godzinie trwania, czy są wolne miejsca, imię instruktora, czas trwania zajęć. Po kliknięciu w wybrane zajęcia pojawia się nowe okno w którym wybierasz opcję opłaty za zajęcia, którą wykonasz już na miejscu w KCRiS OAZA przed rozpoczęciem zajęć. Po kliknięciu zarezerwuj – zakończyłeś proces zapisu na zajęcia. Dodatkowo otrzymasz smsem i mailem informację o zapisie na wybrane zajęcia.

PAMIĘTAJ! Rejestrację konta możesz wykonać dopiero w poniedziałek 27 czerwca od godziny 08:00.

W razie pytań skontaktuj się z Administracją od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 15:00 pod numerem telefonu 666 167 228.

Zasady zapisów online na zajęcia są dostępne pod poniższym linkiem

https://www.oaza.kornik.pl/regulamin/regulamin-zapisow-online-na-zajecia-fitness

 

Będziemy wdzięczni za Państwa wyrozumiałość i cierpliwość!