Back to top

Zastępstwa i odwołane zajęcia

Zajęcia odwołane:

10.12.2018 poniedziałek godz. 08:30 Shape z Wojtkiem
Zastępstwa na fitness:

12.12.2018 wtorek godz. 21:00 SPINNING - Marcin za Paulę
14.12.2018 wtorek godz. 17:00 SPINNING - Marcin za Paulę
19.12.2018 wtorek godz. 21:00 SPINNING - Marcin za Paulę
21.12.2018 wtorek godz. 17:00 SPINNING - Marcin za Paulę
28.12.2018 wtorek godz. 17:00 SPINNING - Marcin za Paulę

27.12.2018 czwartek godz. 17:00 JUMP & SHAPE - Aneta za Magdę
28.12.2018 piątek godz. 08:30 JUMP & SHAPE - Aneta za Magdę
29.12.2018 sobota godz. 08:30 JUMP & SHAPE - Aneta za Magdę

Zastępstwa na siłowni:

11.12.2018 wtorek  - Łukasz za Paulę
14.12.2018 piatek  - Łukasz za Paulę
18.12.2018 wtorek  - Łukasz za Paulę
21.12.2018 piątek  - Łukasz za Paulę

Zastępstwa na basenie - nauka pływania/Aqua Aerobik/Aqua Zumba:

10.12.2018 poniedziałek godz. 9:00 - 9:45 Gimnastyka w wodzie - Patrycja za Asię,
10.12.2018 poniedziałek godz. 9:45 - 10:30 Gimnastyka w wodzie - Patrycja za Asię,
10.12.2018 poniedziałek godz. 16:00 - 16:30 Grupa Rybki - Ania za Asię,

11.12.2018 wtorek godz. 9:45 - 10:30 Gimnastyka w wodzie - Patrycja za Asię,

12.12.2018 środa godz. 16:30 - 17:15 Grupa Orki a - Ania za Asię,
12.12.2018 środa godz. 17:30 - 18:00 Grupa Rybki - Agnieszka za Asię,
12.12.2018 środa godz. 18:00 - 18:45 Grupa Meduzy a - Agnieszka za Asię,

13.12.2018 czwartek godz. 9:00 - 9:45 Gimnastyka w wodzie - Aneta za Asię,
13.12.2018 czwartek godz. 16:30 - 17:00 Grupa Rybki - Sebastian za Asię,
13.12.2018 czwartek godz. 17:15 - 18:00 Grupa IV B - Paulina za Asię,
13.12.2018 czwartek godz. 18:00 - 18:45 Grupa I A - Szymon za Asię,
13.12.2018 czwartek godz. 18:45 - 19:30 Grupa Sportowa C - Szymon za Asię,
13.12.2018 czwartek godz. 19:30 - 20:15 Grupa V C - Szymon za Asię,

14.12.2018 piątek godz. 16:30 - 17:15 Grupa III b - Marcin za Łukasza,
14.12.2018 piątek godz. 17:15 - 18:00 Grupa IV B - Marcin za Łukasza,
14.12.2018 piątek godz. 17:15 - 18:00 Grupa Sportowa C - Marcin za Łukasza.