Back to top

Mały Olimpijczyk - ZJEŻDŻALNIA

Data wydarzenia
sobota, Czerwiec 03, 2017 - 14:00

GALERIA ZDJĘĆ

Zawody pływackie „Mały olimpijczyk” w kórnickiej OAZIE!
Gorąca atmosfera, wielkie emocje związane z rywalizacją, doping publiczności na trybunach, radość z wygranej – tak między innymi przebiegały sobotnie Zawody Pływackie  „Mały Olimpijczyk” w Kórnickim Centrum Rekreacji i Sportu OAZA.
To już V edycja zawodów, które mają na celu utrwalenie nawyków uprawiania sportu, a także podsumowują roczny cykl doskonalenia pływania. Podczas zawodów udział wzięła rekordowa liczba dzieci i młodzieży, ponad 200-stu! Zawodnicy zostali podzieleni na kategorie wiekowe, płeć oraz style pływackie. Dodatkowo każdy uczestnik mógł wystartować w stylu klasycznym lub motylkowym na dystansie 25 metrów. Oczekując na wyniki, chętne osoby brały udział w zawodach w zjeździe na czas z 50 metrowej zjeżdżalni. 
Dla każdego startującego przewidziany był dyplom oraz mały upominek, a w poszczególnych konkurencjach 3 najlepszych zawodników w każdej kategorii wiekowej nagrodzono medalami, dyplomami i gadżetami sportowymi.
Dziękujemy za sportową rywalizację i zapraszamy za rok!
 
Poniżej przedstawiamy wyniki zawodników, którzy zjeżdżali ze zjeżdżalni na czas:
 
Dla osób, które zdobyły 1,2,3 miejsce przewidziane są upominki.
Po odbiór nagród zapraszamy do kasy głównej KCRiS OAZA do 23 czerwca br.
 
ROCZNIK 2010 I MŁODSI - DZIEWCZYNY
MIEJSCE IMIĘ NAZWISKO CZAS
1. Maja Adamowicz 00:09.31
2. Hanna Sroka 00:09.68
3. Lilianna Szeląg 00:09.79
4. Iga Piasecka 00:09.99
5. Julia Poprawa 00:10.03
6. Nina Włodarczyk 00:10.04
7. Jolanta Baraniak 00:10.13
8. Karolina Gizińska 00:10.34
9. Anastazja Świejkowska 00:10.40
10. Zofia Błaszak 00:10.70
11. Dominika Gizińska 00:10.71
12. Zofia Szyk 00:10.88
13. Maja Piechowiak 00:10.88
14. Maja Nowicka 00:11.29
15. Lena Promińska 00:11.40
16. Magdalena Kramska 00:11.68
17. Hanna Matuk 00:15.97
       
ROCZNIK 2010 I MŁODSKI - CHŁOPCY
MIEJSCE IMIĘ NAZWISKO CZAS
1. Oskar Napierała 00:09.35
2. Ignacy Maćkowiak 00:09.94
3. Michał Duliba 00:10.22
4. Franciszek Surdyk 00:12.03
       
ROCZNIK 2009 - DZIEWCZYNY
MIEJSCE IMIĘ NAZWISKO CZAS
1. Nadia Głębowska 00:08.69
2. Zofia Nadol 00:09.26
3. Milena Deneka 00:09.46
4. Aleksandra Greberska 00:09.55
5. Gabriela Fechner-Kowalska 00:10.11
6. Emilia Tomaszewska 00:10.16
7. Alicja Roszkiewicz 00:10.20
8. Teresa Pobojewska 00:10.29
9. Zuzanna Deneka 00:10.50
10. Pola Kwaśnik 00:10.59
11. Antonina Tyrzyk 00:10.60
12. Joanna Szulc 00:10.70
13. Karolina Łuczak 00:10.84
14. Marta Siudak 00:11.23
15. Maja Porębska 00:12.93
       
ROCZNIK 2009 - CHŁOPCY
MIEJSCE IMIĘ NAZWISKO CZAS
1. Szymon Krzywania 00:08.61
2. Jakub Czemko 00:08.80
3. Adam Małecki 00:08.85
4. Piotr Stachowiak 00:08.93
5. Mikołaj Pachura 00:09.11
6. Igor Smoliński 00:09.15
7. Maciej Kordylewski 00:09.21
8. Hubert Andrzejewski 00:09.35
9. Staś Krakus 00:09.37
10. Antek Kolpak 00:09.42
11. Jan Ciszek 00:09.55
12. Piot Wnęk 00:09.70
12. Maciej Grześkowiak 00:09.70
14. Gabriel Szczepaniak 00:09.85
15. Aleksander Piotrowski 00:09.98
16. Witek Mąderek 00:10.37
       
ROCZNIK 2008 - DZIEWCZYNY
MIEJSCE IMIĘ NAZWISKO CZAS
1. Wiktoria Grzybowska 00:09.30
2. Ania Solarska 00:09.63
3. Maja Biernat 00:09.69
4. Jagoda Wosik 00:10.06
5. Marta Michalczyk 00:10.23
6. Anna Kluczyńska 00:10.42
6. Otylia Sobkowiak 00:10.42
8. Teresa Kapczyńska 00:10.53
9. Kasia Kaczmarek 00:10.90
10. Barbara Kaczmarek 00:11.01
11. Karolina Nowik 00:11.33
12. Julia Łuczak 00:13.47
       
ROCZNIK 2008 - CHŁOPCY
MIEJSCE IMIĘ NAZWISKO CZAS
1. Dawid Puk 00:08.73
2. Wiktor Matuk 00:08.74
3. Paweł Jarczykowski 00:08.75
4. Juliusz Pietruszyński 00:08.78
4. Stanisław Ogórkiewicz 00:08.78
6. Eryk Onderski 00:08.87
7. Krzysztof Klisowski 00:09.02
8. Kacper Wesołek 00:09.12
9. Mikołaj Flegier 00:09.32
10. Bartosz Rybak 00:09.57
11. Mateusz Balcer 00:09.63
12. Dawid Grześkowiak 00:09.67
13. Oskar Andrzejczak 00:09.89
14. Tadeusz Janowski 00:09.94
15. Marten Nowak 00:10.05
16. Stanisław Wilczyński 00:13.69
       
ROCZNIK 2007 - DZIEWCZYNY
MIEJSCE IMIĘ NAZWISKO CZAS
1. Marysia Lange 00:08.47
2. Zofia Wnęk 00:09.11
3. Aleksandra Kaczmarczyk 00:09.26
4. Zosia Epting 00:09.42
5. Julia Zgarda 00:09.72
6. Hanna Bogucka 00:09.81
20. Alicja Fechner 00:09.89
7. Daria Ignaszewska 00:09.93
8. Aleksandra Brzozowska 00:09.96
9. Agata Piasecka 00:10.16
10. Amelia Konarska 00:10.22
11. Kaja Wysocka 00:10.31
12. Antonina Łakomy 00:10.35
13. Zofia Łakomy 00:10.40
14. Amelia Promińska 00:10.64
15. Maria Kolpak 00:10.70
16. Anna Kajdan 00:10.72
17. Maria Sroka 00:10.75
18. Julia Szydłowska 00:11.12
19. Oliwia Jasińska 00:11.71
       
ROCZNIK 2007 - CHŁOPCY
MIEJSCE IMIĘ NAZWISKO CZAS
1. Jakub Kaczmarek 00:08.76
2. Marcel Cichoń 00:08.84
3. Antek Tomkowiak 00:08.95
4. Jędrzej Kluczyński 00:09.13
5. Jan Szymkowiak 00:09.21
6. Michał Domański 00:09.26
7. Mateusz Kordylewski 00:09.28
8. Leszek Czajka 00:09.32
9. Borys Adamowicz 00:09.34
10. Łukasz Przewoźny 00:09.39
11. Oskar Tomczak 00:09.44
12. Aleksander Szłapka 00:09.70
13. Anan Biliński 00:09.75
14. Maksymilian Skorna 00:09.85
15. Maksymilian Palac 00:10.42
16. Atonio Kaczmarek 00:11.25
       
ROCZNIK 2006 - DZIEWCZYNY
MIEJSCE IMIĘ NAZWISKO CZAS
1. Zuzanna Gonera 00:08.89
2. Martyna Zaremba 00:09.31
3. Zofia Greberska 00:09.33
4. Salma Shadi 00:09.72
5. Zuzanna Włodarczyk 00:09.78
6. Ania Pałka 00:09.89
7. Anna Czuchra 00:09.90
8. Ola Gnyś 00:09.96
9. Anita Janowska 00:10.27
10. Anna Piątkowska 00:10.37
11. Barbara Kluczyńska 00:10.40
12. Amelia Kowalówka 00:10.57
       
ROCZNIK 2006 - CHŁOPCY
MIEJSCE IMIĘ NAZWISKO CZAS
1. Bartosz Baraniak 00:08.67
2. Szymon Krassowski 00:08.71
3. Jacek Ługawiak 00:08.84
4. Maksymilian Styperek 00:08.89
5. Jakub Górecki 00:08.97
6. Łukasz Urbaniak 00:09.06
7. Bartosz Gola 00:09.10
8. Wojciech Janiszewski 00:09.13
9. Mateusz Kramski 00:09.26
10. Wojciech Zimniewicz 00:09.68
11. Samuel Janowski 00:09.70
12. Adrian Górnaś 00:09.72
       
       
ROCZNIK 2005 I 2004 - DZIEWCZYNY
MIEJSCE IMIĘ NAZWISKO CZAS
1. Sandra Dmowska 00:08.21
2. Paula Dratwa 00:08.39
3. Nadia Kubiak 00:08.69
4. Weronika Libera 00:08.74
5. Roksana Przynoga 00:08.85
6. Joanna Szukała 00:09.13
7. Julia Kwiatek 00:09.22
8. Anna Strzałko 00:09.45
9. Krysia Jarczyńska 00:09.63
10. Aleksandra Gierszewska 00:09.77
11. Karolina Witt 00:09.79
12. Zosia Dudzińska 00:09.93
13. Aleksandra Krasińska 00:09.94
14. Dmonika Grześkowiak 00:10.49
       
       
ROCZNIK 2005 I 2004 - CHŁOPCY
MIEJSCE IMIĘ NAZWISKO CZAS
1. Maciej Kotecki 00:08.15
2. Jakub Kozłowski 00:08.19
3. Stanisław Kajdan 00:08.43
4. Tomasz Wybieralski 00:08.45
5. Mateusz Szydłowski 00:08.56
6. Damian Koterba 00:08.67
7. Eryk Bogacki 00:08.80
8. Patryk Łyskawiński 00:09.07
9. Stanisław Gorzelak 00:09.08
10. Jakub Szulc 00:09.26
11. Jan Pietruszyński 00:09.94
12. Jan Hańckowiak 00:10.00
13. Nikodem Głowacki 00:11.01
       
ROCZNIK 2003 i STARSI - DZIEWCZYNY
MIEJSCE IMIĘ NAZWISKO CZAS
1. Agata Krassowska 00:08.82
2. Weronika Jackowiak 00:08.86
3. Kornelia Gałczyńska 00:09.19
4. Maria Chudy 00:10.13
5. Weronika Schiller 00:11.24
       
ROCZNIK 2003 i STARSI - CHŁOPCY
Lp. Imię Nazwisko Czas
1. Tomek Ławicki 00:07.54
2. Jakub Krysiński 00:07.85
3. David Skiba 00:08.39
4. Oskar Wochna 00:08.43
5. Mikołaj Matysek 00:08.45
6. Wiktor Bursztyn 00:08.76
7. Jacek Kajdan 00:08.80
8. Bartłomiej Wojtyniak 00:08.85
9. Mariusz Kondek 00:08.89
10. Filip Król 00:08.93
11. Adam  Łyskawiński 00:09.02
12. Jakub Lewandowski 00:09.06
13. Kacper Trzaska 00:09.24
14. Jakub Paszkiewicz 00:10.42
 
 
 

WYNIKI ZAWODÓW PŁYWACKICH MAŁY OLIMIJCZYK V EDYCJA 2017

                    I.            STYL DOWOLNY KATEGORIA WIEKOWA 2010 I MŁODSI – DZIEWCZYNY

MIEJSCE

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

CZAS

1. Maja Piechowiak 2010 00:30.85
2. Nina Włodarczyk 2010 00:32.66
3. Maja Nowicka 2010 00:33.34
4. Zofia Szyk 2010 00:34.65
5. Hanna Sroka 2010 00:34.76
6. Karolina Gizińska 2010 00:35.64
7. Maja Adamowicz 2011 00:35.87
8. Iga Piasecka 2010 00:35.99
9. Jolanta Baraniak 2010 00:36.85
10. Lena Promińska 2011 00:37.24
11. Anastazja Świejkowska 2011 00:39.14
12. Magdalena Kramska 2010 00:39.81
13. Hanna Matuk 2010 00:40.35
14. Zofia Błaszak 2010 00:41.61
15. Lilianna Szeląg 2010 00:41.90
16. Dominika Gizińska 2010 00:42.70
17. Julia Poprawa 2010 00:43.95

 

                  II.            STYL DOWOLNY KATEGORIA WIEKOWA 2010 I MŁODSI – CHŁOPCY

MIEJSCE

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

CZAS

1. Oskar Napierała 2010 00:30.80
2. Michał Duliba 2010 00:34.60
3. Ignacy Maćkowiak 2010 00:49.33
4. Franciszek Surdyk 2010 00:50.06

 

                III.            STYL DOWOLNY KATEGORIA WIEKOWA 2009 – DZIEWCZYNY

MIEJSCE

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

CZAS

1. Maja Porębska 2009 00:24.85
2. Milena Deneka 2009 00:26.24
3. Zofia Nadol 2009 00:28.29
4. Zuzanna Deneka 2009 00:28.66
5. Antonina Tyrzyk 2009 00:29.82
6. Karolina Łuczak 2009 00:31.03
7. Joanna Szulc 2009 00:31.17
8. Aleksandra Greberska 2009 00:32.46
9. Emilia Tomaszewska 2009 00:34.63
10. Alicja Roszkiewicz 2009 00:35.20
11. Gabriela Fechner-Kowalska 2009 00:38.46
12. Marta Siudak 2009 00:39.86
13. Tereska Pobojewska 2009 00:40.92
14. Nadia Głębowska 2009 00:42.49
15. Helena Palac 2009 00:45.38
16. Pola Kwaśnik 2009 00:48.26

 

               IV.            STYL DOWOLNY KATEGORIA WIEKOWA 2009 – CHŁOPCY

MIEJSCE

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

CZAS

1. Piotr Wnęk 2009 00:24.68
2. Maciej Kordylewski 2009 00:24.77
3. Igor Smoliński 2009 00:29.36
4. Piotr Stachowiak 2009 00:29.41
5. Jan Ciszek 2009 00:30.37
6. Aleksander Piotrowski 2009 00:31.34
7. Staś Krakus 2009 00:31.39
8. Witek Mąderek 2009 00:31.98
9. Adam Małecki 2009 00:32.10
10. Hubert Andrzejewski 2009 00:32.20
11. Maciej Grześkowiak 2009 00:32.41
12. Szymon Krzywania 2009 00:32.42
13. Gabriel Szczepaniak 2009 00:35.58
14. Antek Kolpak 2009 00:36.23
15. Jakub Czemko 2009 00:37.83
16. Mikołaj Pachura 2009 00:40.00

 

                 V.            STYL DOWOLNY KATEGORIA WIEKOWA 2008 – DZIEWCZYNY

MIEJSCE

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

CZAS

1. Tereska Kapczyńska 2008 00:24.08
2. Barbara Kaczmarek 2008 00:25.47
3. Wiktoria Grzybowska 2008 00:25.99
4. Anna Kluczyńska 2008 00:26.38
5. Julia Łuczak 2008 00:26.67
6. Zofia Bogucka 2008 00:26.84
7. Marta Michalczyk 2008 00:27.92
8. Ania Solarska 2008 00:28.03
9. Jagoda Wosik 2008 00:28.08
10. Maja Biernat 2008 00:28.31
11. Karolina Nowik 2008 00:31.23
12. Otylia Sobkowiak 2008 00:32.74
13. Marta Konik 2008 00:38.30
14. Kasia Kaczmarek 2008 00:44.58

 

               VI.            STYL DOWOLNY KATEGORIA WIEKOWA 2008 – CHŁOPCY

MIEJSCE

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

CZAS

1. Dawid Grześkowiak 2008 00:21.74
2. Krzysztof Klisowski 2008 00:25.62
3. Dawid Puk 2008 00:25.63
4. Tadeusz Janowski 2008 00:26.12
5. Stanisław Ogórkiewicz 2008 00:27.72
6. Juliusz Pietruszyński 2008 00:28.17
7. Bartosz Rybak 2008 00:28.25
8. Marten Nowak 2008 00:28.43
9. Eryk Onderski 2008 00:28.72
10. Mateusz Balcer 2008 00:28.82
11. Kacper Wesołek 2008 00:29.52
12. Wiktor Matuk 2008 00:31.86
13. Stanisław Wilczyński 2008 00:33.30
14. Mikołaj Flieger 2008 00:34.36
15. Paweł Jarczykowski 2008 00:39.48
16. Oskar Andrzejczak 2008 00:42.54

 

 

             VII.            STYL DOWOLNY KATEGORIA WIEKOWA 2007 – DZIEWCZYNY

MIEJSCE

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

CZAS

1. Marysia Lange 2007 00:18.99
2. Zosia Epting 2007 00:20.42
3. Agata Piasecka 2007 00:20.73
4. Maria Sroka 2007 00:21.15
5. Natalia Łopińska 2007 00:21.84
6. Aleksandra Brzozowska 2007 00:21.85
7. Kaja Wysocka 2007 00:22.00
7. Zofia Wnęk 2007 00:22.58
9. Antonina Łakomy 2007 00:22.79
10. Anna Kajdan 2007 00:22.85
11. Urszula Kaźmierczak 2007 00:22.95
12. Amelia Konarska 2007 00:24.11
13. Julia Zgarda 2007 00:24.14
14. Zofia Łakomy 2007 00:24.18
15. Julia Szydłowska 2007 00:25.56
16. Oliwia Jasińska 2007 00:26.30
17. Alicja Fechner 2007 00:26.53
18. Amelia Promińska 2007 00:26.70
19. Daria Ignaszewska 2007 00:27.74
20. Maria Kolpak 2007 00:28.69
21. Hanna Bogucka 2007 00:59.61

 

           VIII.            STYL DOWOLNY KATEGORIA WIEKOWA 2007 – CHŁOPCY

MIEJSCE

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

CZAS

1. Jędrzej Kluczyński 2007 00:20.38
2. Antek Tomkowiak 2007 00:20.90
3. Borys Adamowicz 2007 00:20.95
4. Alan Biliński 2007 00:25.55
5. Mateusz Kordylewski 2007 00:25.82
6. Aleksander Szłapka 2007 00:25.98
7. Leszek Czajka 2007 00:26.46
8. Michał Domański 2007 00:26.59
9. Maksymilian Skorna 2007 00:27.03
10. Jan Szymkowiak 2007 00:27.24
11. Jakub Kaczmarek 2007 00:28.06
12. Oskar Tomczak 2007 00:28.65
13. Antonio Kaczmarek 2007 00:29.11
14. Maksymilian Palac 2007 00:29.89
15. Łukasz Przewoźny 2007 00:31.32
16. Marcel Cichoń 2007 00:38.88

 

 

                IX.            STYL DOWOLNY KATEGORIA WIEKOWA 2006 – DZIEWCZYNY

MIEJSCE

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

CZAS

1. Ania Pałka 2006 00:20.00
2. Anna Lewandowska 2006 00:21.03
3. Anita Janowska 2006 00:21.50
4. Barbara Kluczyńska 2006 00:22.56
5. Zuzanna Gonera 2006 00:22.84
6. Zofia Greberska 2006 00:24.60
7. Ola Gnyś 2006 00:24.87
8. Martyna Zaremba 2006 00:25.13
9. Zuzanna Włodarczyk 2006 00:25.86
10. Anna Czuchra 2006 00:27.50
11. Salma Shadi 2006 00:28.05
12. Weronika Knopczyk 2006 00:28.89
13. Anna Piątkowska 2006 00:34.09

 

                  X.            STYL DOWOLNY KATEGORIA WIEKOWA 2006 – CHŁOPCY

MIEJSCE

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

CZAS

1. Jakub Górecki 2006 00:17.08
2. Bartosz Baraniak 2006 00:20.80
3. Łukasz Urbaniak 2006 00:22.73
4. Wojciech Zimniewicz 2006 00:23.32
5. Maksymilian Styperek 2006 00:24.68
6. Mateusz Kramski 2006 00:25.66
7. Wojciech Janiszewski 2006 00:26.21
8. Adrian Górnaś 2006 00:26.65
9. Samuel Janowski 2006 00:28.13
10. Jacek Ługowiak 2006 00:28.73
11. Bartosz Gola 2006 00:31.27

 

                XI.            STYL DOWOLNY KATEGORIA WIEKOWA 2005 I 2004 – DZIEWCZYNY

MIEJSCE

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

CZAS

1. Joanna Szukała 2005 00:16.26
2. Nadia Kubiak 2004 00:17.08
3. Sandra Dmowska 2005 00:17.57
4. Anna Strzałko 2005 00:17.58
5. Julia Kwiatek 2004 00:18.18
6. Krysia Jarczyńska 2004 00:19.07
7. Aleksandra Krysińska 2004 00:20.23
8. Paula Dratwa 2004 00:20.54
9. Weronika Libera 2005 00:20.94
10. Aleksandra Gierszewska 2005 00:21.50
11. Dominika Grześkowiak 2005 00:21.57
12. Karolina Witt 2005 00:22.91
13. Zosia Dudzińska 2005 00:23.71
14. Roksana Przynoga 2004 00:24.10

 

              XII.            STYL DOWOLNY KATEGORIA WIEKOWA 2005 I 2004 – CHŁOPCY

MIEJSCE

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

CZAS

1. Nikodem Głowacki 2004 00:17.33
2. Mateusz Szydłowski 2005 00:17.96
3. Eryk Bogacki 2005 00:18.30
4. Tomasz Wybieralski 2004 00:18.88
5. Jakub Kozłowski 2005 00:19.34
6. Jan Pietruszyński 2005 00:20.57
7. Jan Hanćkowiak 2005 00:20.62
8. Stanisław Kajdan 2005 00:20.86
9. Patryk Łyskawiński 2005 00:21.09
10 Damian Koterba 2005 00:23.62
11. Stanisław Gorzelak 2005 00:24.38
12. Jakub Szulc 2005 00:24.54
13. Maciej Kotecki 2004 00:31.63

 

 

 

 

            XIII.            STYL DOWOLNY KATEGORIA WIEKOWA 2003 I STARSI – DZIECZYNY

MIEJSCE

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

CZAS

1. Paulina Arning 2002 00:17.43
2. Weronika Schiller 2003 00:17.86
3. Weronika Jackowiak 2003 00:18.77
4. Milena Węcławiak 2001 00:19.74
5. Agata Krassowska 2002 00:20.01
6. Kornelia Gałczyńska 2003 00:21.35
7. Maria Chudy 2001 00:25.04

 

           XIV.            STYL DOWOLNY KATEGORIA WIEKOWA 2003 I STARSI – CHŁOPCY

MIEJSCE

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

CZAS

1. Jakub Krysiński 2002 00:13.59
2. Mariusz Kondek 2003 00:16.25
3. Jakub Lewandowski 2002 00:16.80
4. Wiktor Bursztyn 2002 00:16.87
5. Tomek Ławicki 2002 00:16.91
6. Filip Król 2003 00:17.49
7. Adam Łyskawiński 2003 00:18.17
8. Jacek Kajdan 2003 00:18.30
9. Bartłomiej Wojtyniak 2003 00:18.44
10. Oskar Wochna 2002 00:18.81
11. Mikołaj Matysek 2002 00:19.02
12. David Skiba 2002 00:19.43
13. Kacper Trzaska 2003 00:19.87
14. Jakub Paszkiewicz 2003 00:20.78

 

 

             XV.            STYL KLASYCZNY (ŻABKA) KATEGORIA WIEKOWA 2006 I MŁODSI – DZIEWCZYNY

MIEJSCE

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

CZAS

1. Agata Piasecka 2007 00:25.63
2. Zuzanna Gonera 2006 00:26.01
3. Urszula Kaźmierczak 2007 00:26.34
4. Zofia Greberska 2006 00:26.45
5. Aleksandra Gnyś 2006 00:26.60
6. Alicja Fechner 2007 00:27.47
7. Aleksandra Brzozowska 2007 00:27.66
8. Ania Kajdan 2007 00:27.84
9. Marysia Sroka 2007 00:27.94
10. Amelia Promińska 2007 00:28.63
11. Weronika Knopczyk 2006 00:28.96
12. Natalia Łopińska 2007 00:29.08
13. Salma Shadi 2006 00:30.05
14. Martyna Zaremba 2006 00:30.72
15. Maja Porębska 2009 00:30.82
16. Antonina Łakomy 2007 00:30.84
17. Amelia Kowalówka 2006 00:30.91
18. Anita Janowska 2006 00:31.48
19. Zuzanna Włodarczyk 2006 00:32.32
20. Zofia Łakomy 2007 00:32.41
21. Julia Szydłowska 2007 00:32.68
22. Ania Lewandowska 2006 00:32.86
23. Marta Konik 2008 00:35.22
24. Ania Czuchra 2006 00:35.52
25. Daria Ignaszewska 2007 00:37.02

 

           XVI.            STYL KLASYCZNY (ŻABKA) KATEGORIA WIEKOWA 2006 I MŁODSI – CHŁOPCY

MIEJSCE

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

CZAS

1. Antoni Tomkowiak 2007 00:26.38
2. Dawid Grześkowiak 2008 00:27.92
3. Jan Szymkowiak 2007 00:28.54
4. Mateusz Kramski 2006 00:29.55
5. Alan Biliński 2007 00:29.92
6. Wojciech Janiszewski 2006 00:30.03
7. Borys Adamowicz 2007 00:30.48
8. Łukasz Przewoźny 2007 00:32.41
9. Bartosz Baraniak 2006 00:32.66
10. Maksymilian Palac 2007 00:34.95

 

         XVII.            STYL KLASYCZNY (ŻABKA) KATEGORIA WIEKOWA 2005 I STARSI - DZIEWCZYNY

MIEJSCE

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

CZAS

1. Nadia Kubiak 2004 00:21.44
2. Joanna Szukała 2005 00:21.77
3. Sandra Dmowska 2005 00:23.11
4. Julia Kwiatek 2004 00:23.56
5. Aleksandra Krasińska 2004 00:24.54
6. Weronika Jackowiak 2003 00:25.10
7. Dominika Grześkowiak 2005 00:25.98
8. Kornelia Gałczyńska 2003 00:26.44
9. Milena Węcławiak 2001 00:26.63
10. Paula Dratwa 2004 00:26.91
11. Maria Chudy 2001 00:27.27
12. Agata Krassowska 2002 00:27.46
13. Aleksandra Gierszewska 2005 00:27.59

 

 

 

      XVIII.               STYL KLASYCZNY (ŻABKA) KATEGORIA WIEKOWA 2005 I STARCI - CHŁOPCY

MIEJSCE

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

CZAS

1. Jakub Krysiński 2002 00:19.42
2. Tomek Ławicki 2002 00:20.49
3. Jakub Lewandowski 2002 00:20.81
4. Mariusz Kondek 2003 00:21.63
5. Oskar Wochna 2002 00:21.76
6. Wiktor Bursztyn 2002 00:22.08
7. Szymon Krassowski 2006
(klasyfikowany ze starszym rocznikiem)
00:22.19
8. Adam Łyskawiński 2003 00:22.43
9. Tomasz Wybieralski 2004 00:23.35
10. Mateusz Szydłowski 2005 00:23.94
11. Jacek Kajdan 2003 00:24.18
12. Bartłomiej Wojtyniak 2003 00:24.67
13. Mikołaj Matysek 2002 00:24.80
14. Damian Koterba 2005 00:26.91
15. Eryk Bogacki 2005 00:27.71
16. Patryk Łyskawiński 2005 00:28.30
17. Jan Hanćkowiak 2005 00:30.08

 

           XIX.            STYL MOTYLKOWY (DELFIN) KATEGORIA WIEKOWA 2006 I MŁODSI - DZIEWCZYNY

MIEJSCE

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

CZAS

1. Oliwia Jasińska 2007 00:28.85
2. Zuzanna Włodarczyk 2006 00:29.96
3. Aleksandra Kaczmarczyk 2007 00:30.11
4. Antonina Łakomy 2007 00:30.93
5. Zofia Łakomy 2007 00:34.09

 

             XX.            STYL MOTYLKOWY (DELFIN) KATEGORIA WIEKOWA 2005 I STARSI - DZIEWCZYNY

MIEJSCE

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

CZAS

1. Sandra Dmowska 2005 00:18.26
2. Nadia Kubiak 2004 00:20.38
3. Paulina Arning 2002 00:20.67
4. Joanna Szukała 2005 00:21.63
5. Weronika Schiller 2003 00:22.14
6. Anna Strzałko 2005 00:22.25
7. Julia Kwiatek 2004 00:23.03
8. Aleksandra Krasińska 2004 00:23.38
9. Milena Węcławiak 2001 00:24.75
10. Krysia Jarczyńska 2004 00:25.26
11. Agata Krassowska 2002 00:27.09
12. Zosia Dudzińska 2005 00:34.38

 

XXI. STYL MOTYLKOWY (DELFIN) KATEGORIA WIEKOWA 2005 I STARSI - CHŁOPCY

MIEJSCE

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

CZAS

1. Jakub Krysiński 2002 00:16.03
2. Tomek Ławicki 2002 00:19.43
3. Jakub Lewandowski 2002 00:19.95
4. Szymon Krassowski 2006
(klasyfikowany ze starszym rocznikiem)
00:20.41
5. Adam Łyskawiński 2003 00:20.59
6. Mariusz Kondek 2003 00:21.55
7. Bartłomiej Wojtyniak 2003 00:21.60
8. Wiktor Bursztyn 2002 00:22.22
9. Nikodem Głowacki 2004 00:22.57
10. Eryk Bogacki 2005 00:22.95
11. Mateusz Szydłowski 2005 00:23.89
12. Tomasz Wybieralski 2004 00:25.26
13. Jakub Kozłowski 2005 00:25.89
14. Patryk Łyskawiński 2005 00:26.49
15. Jan Hanćkowiak 2005 00:27.78
16. Damian Koterba 2005 00:31.04

 

XXII. STYL MOTYLKOWY (DELFIN) KATEGORIA WIEKOWA 2006 I MŁODSI - CHŁOPCY

MIEJSCE

IMIĘ

NAZWISKO

ROK URODZENIA

CZAS

1. Bartosz Baraniak 2006 00:31.76