Back to top

Oaza Dive

Kim jesteśmy?  Łączy nas pasja poznawania: interesujących ludzi, innych kultur, nowych miejsc. W trakcie nurkowania poznajemy także siebie: swoje możliwości adaptacji w środowisku wodnym, możliwości opanowania sprzętu, możliwości współpracy z drugim nurkiem.
Przyjmujemy do naszego grona każdego, kto jest ciekawy świata, tak jak my.

KONTAKT:

tel. 602 725 752
e-mail: oazadive@gmail.com

Dive_kontakt

Pochwal się międzynarodowym certyfikatem Jak zdobyć certyfikat? W OAZIE bierzesz udział w 5 spotkaniach teoretyczno-praktycznych. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Na życzenie możemy również zorganizować zajęcia codziennie (np. w czasie ferii). Po zakończeniu zajęć na basenie, wyjeżdżamy na 4 nurkowania na wody otwarte. Możesz wybrać wyjazd weekendowy nad pobliskie jezioro albo wspólny urlop w tropikach.
Powyższy program kończy się certyfikatem organizacji PADI Open Water Diver z uprawnieniami do nurkowania na głębokość 18 m.

Zwiedzamy świat! Co możemy wspólnie zobaczyć? Świat stoi przed nami otworem. Sam decydujesz, gdzie chcesz z nami jechać. Właśnie wróciliśmy z hotelu Iberotel Lamaya Resort Marsa Alam, gdzie podziwialiśmy rafy Morza Czerwonego. Wkrótce planujemy wyjazd do Hilton Sharm Waterfalls Resort. Jeżeli jednak preferujesz pobyt na Kampie u Beduinów w Dahab za 5 $ dziennie, zapraszamy na wyjazd nurkowo-trekkingowy do Egiptu!