Back to top
2017-12-12

Grafik Zajęć Sportowych

PONIEDZIAŁEK
10:00
SALA B
JOGA
Asia JH
18:00
SALA A
BODYPUMP ®
Dżoana
19:00
SALA A
TABATA BASIC
Asia 
20:00
SALA A
BODYBALANCE ®
Asia
20:15
SALA B
RELAKSACJA
Asia JH
21:15 
SALA A
SPINNING ®
Marcin
WTOREK
08:30
SALA A
BODYPUMP ®
Wojtek
18:00
SALA A
FAT BURNING
Paulina
19:00 
SALA A
ZUMBA ®
Aleksandra
20:00
SALA A
ABT
Aga
21:15
SALA B
PILATES
Aga
ŚRODA
10:00
SALA B
JOGA
PRZECIWBÓLOWA

Asia JH
18:00
SALA A
TABATA POWER
Wojtek
19:00
SALA A
BODYPUMP ®
Wojtek
20:15
SALA B
JOGA
Asia JH
CZWARTEK
08:30
SALA A
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Wojtek
18:00
SALA A
ABT
Inez
19:00
SALA A
BODYCOMBAT ®
Inez
20:00
SALA A
BODYBALANCE ®
Aga
21:15
SALA A
SPRINT ®
Marcin
21:15
SALA B
PILATES
Aga
PIĄTEK
10:00
SALA B
JOGA REGENERACYJNA
Asia JH
18:00
SALA A
FAT BURNING
Paulina
19:00
SALA A
BODYPUMP ®
Ola
20:15
SALA B
JOGA
Asia JH
SOBOTA
09:30
SALA A
ZUMBA ®
Manuela
10:30
SALA A
BODYCOMBAT ®
Agnieszka
NIEDZIELA
18:00
SALA A
BODYPUMP ®
Ola
19:00
SALA A
BODYBALANCE ®
Ola

Obowiązuje od 09.11.2020r. 

Pobierz grafik

Kliknij w nazwę zajęć, by przejść do szczegółów.

Sala A – Sala Fitness na parterze
Sala B – Sala Fitness na piętrze

 

 Godz. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:30   Sala A
BODYPUMP ®
Wojtek
  Sala A
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Wojtek
   

 

09:30    

 

 

 

Sala A
ZUMBA ®
Manuela


 

10:00 Sala B
JOGA
Asia JH
 

Sala B
JOGA
PRZECIWBÓLOWA

Asia JH

 

Sala B
JOGA REGENERACYJNA
Asia JH

 

 
10:30    

 

   

Sala A

BODYCOMBAT ®
Agnieszka

 
18:00

Sala A
BODYPUMP ®
Dżoana

Sala A
FAT BURNING
Paulina

Sala A
TABATA POWER
Wojtek

Sala A
ABT
Inez

Sala A
FAT BURNING
Paulina

 

Sala A
BODYPUMP ®
Ola

19:00

Sala A
TABATA BASIC
Asia

Sala A
ZUMBA ®
Aleksandra

Sala A
BODYPUMP ®
Wojtek

Sala A
BODYCOMBAT ®
Inez

Sala A
BODYPUMP ®
Ola

  Sala A
BODYBALANCE ®
Ola
20:00

Sala A
BODYBALANCE ®
Asia

Sala A
ABT
Aga

 

Sala A
BODYBALANCE ®
Aga

   

 

20:15 Sala B
RELAKSACJA
Asia JH
  Sala B
JOGA
Asia JH
  Sala B
JOGA
Asia JH
   
21:15 Sala A
SPINNING ®
Marcin
Sala B
PILATES
Aga
 

Sala A
SPRINT ®
Marcin


Sala B
PILATES
Aga