Back to top

Masaż relaksacyjny klasyczny

Masaż relaksacyjny ma na celu wyciszenie, „zdjęcie” z nas stresów dnia codziennego i uspokojenie rozbieganych myśli. To idealny sposób, aby złagodzić napięcie mięśniowe, pozbyć się zmęczenia zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Wykonywany jest na całym ciele lub w wybranych jego miejscach (najczęściej na plecach, karku i głowie) w sposób delikatny, sprzyjający rozluźnieniu. Zdarza się nawet, że osoba masowana zapada w krótką drzemkę.

To masaż dla osób, którym na co dzień brakuje oddechu i możliwości „zresetowania się”, masaż, który wycisza, odpręża, relaksuje, przynosi ulgę obolałym mięśniom.

W KCRiS OAZA polecamy ten masaż wzbogacony o seans w saunie infrared, która dodatkowo wygrzeje nas w chłodne jesienno – zimowe dni. To sauna, w której wykorzystywane są promienie podczerwone, rozgrzewające podskórną tkankę tłuszczową, mięśnie oraz narządy wewnętrzne, sprzyjając lepszemu samopoczuciu oraz efektywnie oddziaływując na naszą sylwetkę. Sauna infrared łagodzi bóle pleców i stawów wywołane przemęczeniem, reumatyzm i nerwobóle, działa na nas antydepresyjnie.
 

POWRÓT