Back to top

Asia

Asia jest absolwentką Turystyki i Rekreacji AWF w Poznaniu ze specjalnością dietetyk. Z KCRiS OAZA związana od początku powstania, gdzie zakochała się w zajęciach fitness. Po latach intensywnych treningów spełniła jedno ze swoich największych marzeń i w 2014 roku ukończyła roczne szkolenie Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness – nowoczesne formy gimnastyki. 

Uczestniczka wielu szkoleń i konwencji. Ukończyła kursy: jump, step, total body conditioning, kettlebell, aktywność fizyczna kobiet w ciąży i po porodzie, pilates, zdrowy kręgosłup, stretching i BODYBALANCE.  W 2017 roku ukończyła kurs trenera personalnego. Od niedawna jej nowym oczkiem w głowie stał się trening funkcjonalny, do którego zdobyła uprawnienia w lipcu i sierpniu 2018 roku i w którym teraz się rozwija, stale poszerzając swoje kwalifikacje i planując dalsze szkolenia.

Przez 6 lat z licznymi sukcesami rozwijała swoje zamiłowanie do tańca orientalnego, poznając jego tajniki w zespołach „Manolya” i „Dalaya Bellydance Group”.

Z wielkim zaangażowaniem dzieli się swoją pasją na treningach, daje z siebie wszystko – i tego samego oczekuje od uczestników zajęć.

 

POWRÓT

Referencja do segmentu