Back to top

Norbert

Norbert jest absolwentem Turystyki i Rekreacji AWF w Poznaniu ze specjalnością rekreacja.   Swoją przygodę z aktywnością ruchową rozpoczął w wieku 14 lat od jeździectwa. Pasja ta, której jest wierny do dzisiaj, wynikała przede wszystkim z zamiłowania do zwierząt i chęci bycia… weterynarzem.

W 18 roku życia został instruktorem choreograficznych zajęć fitness oraz prezenterem programów treningowych na imprezach charytatywnych i sportowych promujących aktywność fizyczną  m.in. w Katowicach, Trójmieście i Poznaniu.

Nieustannie rozwija swoje zainteresowania i poszerza kwalifikacje. Jest instruktorem treningu funkcjonalnego, personalnego, nowoczesnych form gimnastycznych, jumping fitness, trenerem urbhanize i zumby, w tym ma ukończone szkolenie Zumba World Rhytms Carribean Jamaica.

W ćwiczeniach siłowych najbardziej interesuje się treningiem z ciężarem własnego ciała będącym przygotowaniem sportowym w akrobatyce, treningiem oporowym na maszynach jako formą rehabilitacji po urazach i zabiegach oraz treningiem funkcjonalnym. W wakacje tego roku ukończył kurs trenera personalnego organizowany w Poznaniu na Akademii Mistrzostwa Sportowego, szkoły certyfikowanej przez Ministerstwo Sportu.

W swojej pracy z podopiecznymi najbardziej skupia się na redukcji tkanki tłuszczowej, poprawie wydolności krążeniowo – oddechowej, przywracaniu częściowo utraconych zdolności motorycznych po kontuzjach oraz uaktywnianiu osób biernych fizycznie zarówno pełnoletnich, jak też młodszych  od 12 roku życia. 

Norbert czeka na Ciebie na siłowni w sobotę i w niedzielę w godz. 14.30 – 22.30
Zaprasza też na trening personalny: + 691 294 121 

POWRÓT

Referencja do segmentu