Już niedługo... ...pozostało

Błonie

KCRiS OAZA Błonie w Kórniku mieści się na granicy lasu, tuż przy jeziorze kórnickim. To szczególne umiejscowienie sprawia, że możemy zaoferować Państwu wiele różnorodnych aktywności. W naszej ofercie znajdują się liczne boiska sportowe, atrakcje dla rodzin z dziećmi, miejsca do spędzania czasu przy ognisku oraz wiele innych w ciekawych form zabawy. A wszystko to w naturalnej, leśnej przestrzeni.
 
Zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą:
 
Nocleg:
Oferujemy 45 miejsc noclegowych w pokojach gościnnych oraz w domkach campingowych. Całoroczne domki składają się z 2 pokoi, salonu z aneksem kuchennym i łazienki z prysznicem. Posiadają kominek, lodówkę oraz taras. Domków takich jest dziewięć. Na terenie KCRiS OAZA Błonie w Kórniku znajduje się pole namiotowe wyposażone w łazienki oraz pralnie. Istnieje możliwość ustawienia camperów. W pobliżu KCRiS OAZA Błonie położone są punkty gastronomiczne oraz sklepy spożywcze. Możliwość negocjacji cen dla grup. Zwierzęta domowe mile widziane.
 
Sport:
KCRiS OAZA Błonie stwarza warunki do uprawiania sportów. Dla fanów piłki nożnej przygotowaliśmy możliwość wynajmu boiska pełnowymiarowego oraz boisk treningowych. Udostępniamy również Orlik. Pasjonaci siatkówki mogą skorzystać z dwóch boisk siatkówki plażowej.
Szczególnie polecamy aktywne spacery po lesie kórnickim. Za sprawą ścieżki zdrowia, czyli specjalnej trasy wzdłuż brzegu jeziora wyposażonej w tablice i sprzęty do ćwiczeń, będą mogli Państwo rozwijać swoją sprawność fizyczną.
 
Atrakcje:
KCRiS OAZA Błonie położone jest w malowniczym miejscu, między lasem a jeziorem kórnickim. Plaża nad jeziorem w okresie letnim strzeżona jest przez ratownika. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego. Dodatkową atrakcję stanowi statek, który kursuje po jeziorze kórnickim od kwietnia do września . Rejs trwa ok. 40 minut. Port docelowy mieści się tuż przy Zamku Kórnickim, największej atrakcji miasta.
Na terenie KCRiS OAZA Błonie w Kórniku znajduje się miejsce na ognisko z krytą wiatą ze stolikami dla biesiadników. To idealny sposób na spędzanie wieczorów. Najmłodsi odwiedzający mogą korzystać z bezpiecznego placu zabaw dla dzieci.
 
Serdecznie zapraszamy do KCRiS OAZA Błonie w Kórniku!

© 2016 OAZA Kórnickie Centrum Rekreacji i Sportu
ul. Ignacego Krasickiego 1, 62-035 Kórnik


ZAMKNIJ