Back to top

Zlot Miłośników VW Grand California

W miniony weekend mieliśmy możliwość gościć na Campingu Oaza-Błonie  Naszych sąsiadów z Niemiec. Enjoy the Smile, której założycielem są Michaela i Marcus. Organizują spotkania, na których wymieniają się swoimi doświadczeniami  i przekazują sobie wiedzę.

Zorganizowali u nas V zlot miłośników VW Grand –California. Łączna liczba uczestników przekroczyła 50 kamperów. Możemy się pochwalić ,że zostaliśmy wybrani spośród wielu campingów , nie tylko z Polski.

Głównym celem spotkania było zwiedzanie fabryki VW we Wrześni.

Cały zlot rozpoczął się w sobotę 30.09 w godzinach porannych, w bardzo zorganizowany sposób uczestnicy przybywali do nas mniejszymi grupami . W dniu 3.10 uczestnicy zlotu zakończyli pobyt w Oaza-Błonie. Mamy nadzieję, że do zobaczenia!

W pierwszych dniach października gościliśmy na Campingu Oaza-Błonie**** V Zlot Miłośników VW Grand California organizowany przez Michaelę i Marcusa z „Enjoy the Smile”.

Uczestnicy zlotu wybrali Polskę i nasz region, aby odwiedzić fabrykę Volkwagena we Wrześni, czyli „miejsce narodzin” swoich kamperów. Możemy się pochwalić, że to właśnie Volkswagen Poznań, a dokładnie dyrekcja Zakładu Crafter we Wrześni poleciła nasz obiekt gościom z Niemiec.

Pomimo dużej liczby kamperów (53 Grand California) w stosunku do naszego kameralnego campingu wszystko odbyło się sprawnie, uczestnicy spędzili kilka pięknych, słonecznych dni, ciesząc się spokojem i przyrodą KCRiS Oaza-Błonie, spacerując po promenadzie i zwiedzając największe atrakcje naszego miasta.

Kiedy się żegnaliśmy Michaela i Marcus nie ukrywali swojej radości i zadowolenia z pobytu. Zapewniali, że wszystko się udało, będą nas dobrze wspominać i wracać do Kórnika w kolejnych latach.

zlot

zlot
zlot
zlot
zlot
zlot