Back to top

SPINNING®

Spinning® to specjalny trening grupowy z wykorzystaniem rowerów stacjonarnych, prowadzony przy dźwiękach dobrej muzyki. Ćwiczenia spinning poprawiają wydolność organizmu oraz dają możliwość redukcji tkanki tłuszczowej. Wspólna jazda urozmaicana przez wykwalifikowanego instruktora jest doskonałą formą zabawy i relaksu. Zajęcia odbywają się  z podziałem na klasy, a tym samym przeznaczone są dla osób o różnym stopniu sprawności:

Wytrzymałość (przedział tętna 65-75%)
Jest to trening o małej i średniej intensywności. Zawiera dwie podstawowe techniki jazdy jazdę w terenie płaskim na siodełku oraz bieg. Obowiązkowe zajęcia dla początkujących, pomagają zbudować bazę tlenową organizmu. 
Trening ten charakteryzuje się bardzo wysokim  spalania tkanki tłuszczowej.
 
Siła (przedział tętna 75-85%)
Jest to trening o dużej intensywności, skupia większą uwagę na pracy naszych mięśni i kształtowaniu naszego charakteru. Wyróżnia się dużym współczynnikiem spalania tkanki tłuszczowej. Jazda głownie po terenie górzystym. Klasa przeznaczona dla osób zaawansowanych.
 
Interval (przedział tętna 65-92%) 
Trening o  wysokiej (65%- 85%)  lub bardzo wysokiej (65%-92%) intensywności. Jest to najbardziej urozmaicony trening, który zawiera wszystkie techniki jazdy. Ten rodzaj zajęć wpływa na zwiększenie naszej wydolności i kondycji oraz wzmocnienie układu krążenia. Interwały polegają na naprzemiennym poddawaniu organizmu wysokiemu i niskiemu obciążeniu. Okresy wzmożonej pracy przeplatają się  z okresami regeneracji.
 
Instruktor
 

Hubert

RACE DAY - w pierwszą środę miesiąca o godz. 20:00 - 2 treningi po 45 minut - w cenie jednego biletu.