Back to top

SPINNING®

SPINNING® - KONDYCYJNE

Spinning® to specjalny trening grupowy z wykorzystaniem rowerów stacjonarnych, prowadzony przy dźwiękach dobrej muzyki. Ćwiczenia spinning poprawiają wydolność organizmu oraz dają możliwość redukcji tkanki tłuszczowej. Wspólna jazda urozmaicana przez wykwalifikowanego instruktora jest doskonałą formą zabawy i relaksu. Zajęcia odbywają się  z podziałem na klasy, a tym samym przeznaczone są dla osób o różnym stopniu sprawności:

Wytrzymałość (przedział tętna 65-75%)
Jest to trening o małej i średniej intensywności. Zawiera podstawowe techniki jazdy w pozycji stojącej i siedzącej. Obowiązkowe zajęcia dla początkujących aby zbudować bazę tlenową. Trening ten charakteryzuje się bardzo wysokim spalaniem tkanki tłuszczowej.
 
Siła (przedział tętna 75-85%)
Jest to trening o dużej intensywności, skupia większą uwagę na pracy naszych mięśni i kształtowaniu naszego charakteru. Jazda głównie po terenie górzystym. Klasa przeznaczona dla osób średnio i zaawansowanych.
 
Interval (przedział tętna 65-92%) 
Intensywny trening z naprzemiennie występującymi odcinkami regeneracyjnymi. Jest to najbardziej urozmaicony trening, który zawiera wszystkie techniki jazdy. Ten rodzaj zajęć wpływa na zwiększenie naszej wydolności i kondycji oraz wzmocnienie układu krążenia.
 

MIX - INTERVAL/ENDURANCE
Zajęcia mieszane, urozmaicone, przeznaczone dla każdego, poprawiające wytrzymałość oraz samopoczucie. Trening o zróżnicowanym obciążeniu (średnie, duże, bardzo duże) wpływający na zwiększenie siły mięśni, poprawę wytrzymałości siłowej oraz budowę bazy tlenowej.     

ENDURANCE - zajęcia przeznaczone zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych, charakteryzuje je średnia intensywność. Celem jest zwiększenie wydolności organizmu oraz efektywne spalanie tkanki tłuszczowej. 

HILL - zajęcia dla  średniozaawansowanych i zaawansowanych.Jest to trening o średniej i dużej intensywności. Bazuje na pracy na podjazdach w wolnym rytmie z dużym obciążeniem. Ten trening ma na celu poprawę wytrzymałości siłowej. 

Na zajęcia zapraszają:

Marcin   Aleksander

ZAPISY