Back to top
2017-12-12

Grafik Zajęć Fitness

Poniedziałek

10:00
SALA B

JOGA
Asia
17:00
SALA A
BODYPUMP ®
Dżoana
18:00
SALA A
BODYCOMBAT ®
Dżoana
19:00
SALA A
ABT
Aga
20:00
SALA A
BODYBALANCE ®
Aga
20:15
SALA B
YIN JOGA POWIĘZIOWA
Magda
21:15
SALA A
SPINNING ®
Marcin
Wtorek
08:30
SALA A
BODYPUMP ®
Wojtek
17:00
SALA A
JUMP&SHAPE
Aneta
18:00
SALA A
ZUMBA ®
Ola
19:00
SALA A
GRIT + PŁASKI BRZUCH ®
Agnieszka
20:00
SALA A
BODYCOMBAT ®
Agnieszka
21:15
SALA A
SPRINT ®
Marcin
Środa
07:00
SALA A
TABATA
Wojtek
11:00
SALA B
JOGA PRZECIWBÓLOWA 
Asia
17:00
SALA A
BODYPUMP ®
Dżoana
18:00
SALA A
BODYCOMBAT ®
Dżoana
19:00
SALA A
STEP
Patrycja
20:00
SALA A
ZUMBA ®
Ola
20:15
SALA B
JOGA
Asia
21:00
SALA A
BODYPUMP ®
Marta
21:15
SALA B
RELAKSACJA
Asia
Czwartek
07:00
SALA B
YIN JOGA POWIĘZIOWA
Magda
09:30
SALA A
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Wojtek
17:00
SALA A
ZUMBA ®
Manuela
18:00
SALA A
BODYPUMP ®
Angelika
19:00
SALA A
BODYBALANCE ®
Angelika
20:15
SALA A
SPINNING ®
Marcin
21:15
SALA A
SPRINT ®
Marcin
Piątek
10:00
SALA B
JOGA
Asia
17:00
SALA A
JUMP&SHAPE
Aneta
18:00
SALA A
GRIT + PŁASKI BRZUCH ®
Agnieszka
19:00
SALA A
BODYCOMBAT ®
Agnieszka
20:15
SALA B
JOGA REGENERACYJNA 
Asia
Sobota
09:00
SALA A
ZUMBA ®
Manuela
10:00
SALA A
BODYPUMP ®
Marta
Niedziela
09:00
SALA A
ABT
Patrycja
10:00
SALA A
BODYPUMP ®
Angelika
11:00
SALA A
BODYBALANCE ®
Angelika
18:00
SALA A
BODYPUMP ®
Marta
19:00
SALA A
BODYPUMP ®
Marta

 

Obowiązuje od 06.09.2021r. 

Kliknij w nazwę zajęć, by przejść do szczegółów.

Sala A – Sala Fitness na parterze
Sala B – Sala Fitness na piętrze

 

 Godz. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00    

Sala A
TABATA
Wojtek

Sala B
YIN JOGA POWIĘZIOWA
Magda
     
08:30  

Sala A
BODYPUMP ®
Wojtek

       

 

09:00           Sala A
ZUMBA ®
Manuela
Sala A
ABT
Patrycja
09:30    

 

Sala A
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Wojtek

 

 


 

10:00 Sala B
JOGA
Asia
 

 

 

Sala B
JOGA
Asia

Sala A
BODYPUMP ®
Marta

Sala A
BODYPUMP ®
Angelika
10:30    

 

   

 

 
11:00     Sala B
JOGA
Asia
      Sala A
BODYBALANCE ®
Angelika
17:00 Sala A
BODYPUMP ®
Dżoana
Sala A
JUMP&SHAPE
Aneta
Sala A
BODYPUMP ®
Dżoana
Sala A
ZUMBA ®
Manuela
Sala A
JUMP&SHAPE
Aneta
   
18:00

Sala A
BODYCOMBAT ®
Dżoana

Sala A
ZUMBA ®
Ola

Sala A
BODYCOMBAT ®
Dżoana

Sala A
BODYPUMP ®
Angelika

Sala A
GRIT + PŁASKI BRZUCH ®
Agnieszka

 

Sala A
BODYPUMP ®
Marta

19:00

Sala A
ABT
Aga

Sala A
GRIT + PŁASKI BRZUCH ®
Agnieszka

Sala A
STEP
Patrycja

Sala A
BODYBALANCE ®
Angelika

Sala A
BODYCOMBAT ®
Agnieszka

  Sala A
BODYPUMP ®
Marta
20:00

Sala A
BODYBALANCE ®
Aga

Sala A
BODYCOMBAT ®
Agnieszka

Sala A
ZUMBA ®
Ola

20:15
Sala A
SPINNING ®
Marcin

20:15
Sala B
JOGA REGENERACYJNA
Asia

 

 

20:15
Sala B
YIN JOGA POWIĘZIOWA
Magda
20:15
Sala B
JOGA
Asia
21:00

21:15
Sala A
SPINNING ®
Marcin

21:15
Sala A
SPRINT ®
Marcin

Sala A
BODYPUMP ®
Marta
21:15
Sala A
SPRINT
Marcin
   
21:15
Sala B
RELAKSACJA
Asia