Back to top
2017-12-12

Grafik Zajęć Fitness

Na zajęcia obowiązują zapisy online     

ZAPISY

 

Poniedziałek
08:30
SALA A
ABT
Gracjan

10:00
SALA B

JOGA
Asia
17:00
SALA A
BODYPUMP ®
Dżoana
18:00
SALA A
BODYCOMBAT ®
Dżoana
19:00
SALA A
ABT
Patrycja
20:00
SALA A
BODYBALANCE ®
Marta
21:15
SALA A
SPINNING ®
Marcin
Wtorek
17:00
SALA A
ABT
Gracjan
18:00
SALA A
ZUMBA ®
Ola
19:00
SALA A
GRIT + CORE ®
Agnieszka
20:00
SALA A
BODYCOMBAT ®
Agnieszka
Środa
08:30
SALA A
ABT
Gracjan
11:00
SALA B
JOGA PRZECIWBÓLOWA 
Asia
17:00
SALA A
BODYPUMP ®
Dżoana
18:00
SALA A
BODYCOMBAT ®
Dżoana
19:00
SALA A
STEP
Patrycja
20:00
SALA A
ZUMBA ®
Ola
20:15
SALA B
JOGA
Asia
21:15
SALA B
RELAKSACJA
Asia
Czwartek
08:30
SALA A
BODYPUMP ®
Angelika
09:30
SALA A
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Angelika
17:00
SALA A
ZUMBA ®
Manuela
18:00
SALA A
BODYPUMP ®
Angelika
19:00
SALA A
BODYBALANCE ®
Angelika
20:15
SALA A
SPINNING ®
Marcin
Piątek
10:00
SALA B
JOGA
Asia
18:30
SALA A
GRIT + CORE ®
Agnieszka
19:30
SALA A
BODYCOMBAT ®
Agnieszka
20:15
SALA B
JOGA REGENERACYJNA 
Asia
20:30
SALA A
ABT
Magdalena
Sobota
09:00
SALA B

ZUMBA ®
Manuela

09:00
SALA A

ODYBALANCE ®
Marta

10:00
SALA A
BODYPUMP ®
Marta
11:00 SALA A CORE ®
Marta
Niedziela
09:00
SALA A
ABT
Patrycja

 

 

Obowiązuje od 01.02.2022r. 

Na zajęcia obowiązują zapisy online     

ZAPISY

Kliknij w nazwę zajęć, by przejść do szczegółów.

 

Sala A – Sala Fitness na parterze
Sala B – Sala Fitness na piętrze

 

 Godz. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00    

 

       
08:30 Sala A
ABT
Gracjan

 

Sala A
ABT
Gracjan
Sala A
BODYPUMP ®
Angelika
 

09:00
Sala B
BODYBALANCE ®
Marta

 

09:00           Sala A
ZUMBA ®
Manuela
Sala A
ABT
Patrycja
09:30    

 

Sala A
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Angelika

 

 


 

10:00 Sala B
JOGA
Asia
 

 

 

Sala B
JOGA
Asia

Sala A
BODYPUMP ®
Marta

 
10:30    

 

   

 

 
11:00    

Sala B
JOGA PRZECIWBÓLOWA
Asia

    Sala A
CORE ®
Marta
 
17:00 Sala A
BODYPUMP ®
Dżoana
Sala A
ABT
Gracjan
Sala A
BODYPUMP ®
Dżoana
Sala A
ZUMBA ®
Manuela
     
18:00

Sala A
BODYCOMBAT ®
Dżoana

Sala A
ZUMBA ®
Ola

Sala A
BODYCOMBAT ®
Dżoana

Sala A
BODYPUMP ®
Angelika

18:30
Sala A
GRIT + CORE ®
Agnieszka

 

 

19:00

Sala A
ABT
Patrycja

Sala A
GRIT + CORE ®
Agnieszka

Sala A
STEP
Patrycja

Sala A
BODYBALANCE ®
Angelika

19:30
Sala A
BODYCOMBAT ®
Agnieszka

 

 

20:00

Sala A
BODYBALANCE ®
Marta

Sala A
BODYCOMBAT ®
Agnieszka

Sala A
ZUMBA ®
Ola

20:15
Sala A
SPINNING ®
Marcin

20:15
Sala B
JOGA REGENERACYJNA
Asia

 

 

 

20:15
Sala B
JOGA
Asia
21:15

Sala A
SPINNING ®
Marcin

 

 

  Sala A
ABT
Magdalena
 

21:15
Sala B
RELAKSACJA
Asia