Back to top

Formy reklamy w OAZIE

Kórnickie Centrum Rekreacji i Sportu „OAZA” ma do dyspozycji reklamodawców następujace powierzchnie reklamowe:


1. Reklama wielkopowierzchniowa – kotary

Kotara  wykonana z materiału o powierzchni całkowitej 35-50 m2, umieszczona na wewnętrznej stronie okien w budynku pływalni i hali sportowej. Jest to wielkoformatowe rozwiązanie, które pomaga skutecznie zaprezentować się szerokiemu gronu klientów, będące jednocześnie narzędziem służącym budowie lub umocnieniu wizerunku firmy oraz sprzedaży produktu.
Obecnie odwiedza nas średnio ok. 1100 osób, w skali roku liczba klientów sięga 400 000. 

2. Reklama na ekranie LED

Oferta dotyczy emisji reklam na nowoczesnym ekranie LED mieszczącym się w centralnym punkcie hali basenowej. Dzięki dynamicznej i kolorowej emisji, spoty reklamowe łatwo pozostają zauważane przez klientów naszego Centrum (basen – ok. 600 osób dziennie). Ekran o powierzchni 10 m2, pozwala na wyświetlaniu prostych statycznych plansz reklamowych jak również zaawansowanych produkcji filmowych. Standardowa długość spotu wynosi 25 sekund, powtarzanego wielokrotnie w ciągu dnia. Emisja reklamy następuje codziennie w godzinach 7.00 - 22.00 na hali basenowej średnio co 10 minut.

Reklama w pakiecie

W szczególnych przypadkach decyzji klienta istnieje możliwość sprzedaży reklamy w „pakiecie”.

Jesteśmy otwarci na współpracę z wszelkimi zainteresowanymi podmiotami, niekoniecznie związanymi z branżą sportowo-rekreacyjną. Każda oferta kampanii reklamowej jest starannie dobierana wedle życzenia klienta tak, aby spełnić oczekiwania zarówno pod względem skuteczności jak i ceny.

Zapraszamy do współpracy!
Dział Marketingu i Organizacji Eventów.

Kontakt: 61 649 88 75 wew.3 lub 666 167 228