Back to top

Formy reklamy w OAZIE

Kórnickie Centrum Rekreacji i Sportu „OAZA” ma do dyspozycji reklamodawców następujace powierzchnie reklamowe:


1. Reklama wielkopowierzchniowa – kotary

Kotara  wykonana z materiału o powierzchni całkowitej 35-50 m2, umieszczona na wewnętrznej stronie okien w budynku pływalni i hali sportowej. Jest to wielkoformatowe rozwiązanie, które pomaga skutecznie zaprezentować się szerokiemu gronu klientów, będące jednocześnie narzędziem służącym budowie lub umocnieniu wizerunku firmy oraz sprzedaży produktu.
Obecnie odwiedza nas średnio ok. 1100 osób, w skali roku liczba klientów sięga 400 000. 

Reklama 12 miesięcy - 900zł  netto miesięcznie

2. Reklama na ekranie LED

Oferta dotyczy emisji reklam na nowoczesnym ekranie LED mieszczącym się w centralnym punkcie hali basenowej. Dzięki dynamicznej i kolorowej emisji, spoty reklamowe łatwo pozostają zauważane przez klientów naszego Centrum (basen – ok. 600 osób dziennie). Ekran o powierzchni 10 m2, pozwala na wyświetlaniu prostych statycznych plansz reklamowych jak również zaawansowanych produkcji filmowych. Standardowa długość spotu wynosi 25 sekund, powtarzanego wielokrotnie w ciągu dnia. Emisja reklamy następuje codziennie w godzinach 7.00 - 22.00 na hali basenowej średnio co 10 minut.

Reklama 12 miesięcy - 300zł  netto miesięcznie

3. Reklama na ekranie TV

Oferta dotyczy emisji reklam na  ekranie TV mieszczącym się przy recepcji głównej. Dzięki dynamicznej i kolorowej emisji, spoty reklamowe łatwo pozostają zauważane przez klientów naszego Centrum (basen – ok. 600 osób dziennie). Telewizor 50" pozwala na wyświetlanie prostych statycznych plansz reklamowych jak również zaawansowanych produkcji filmowych. Standardowa długość spotu wynosi 25 sekund, powtarzanego wielokrotnie w ciągu dnia. Emisja reklamy następuje codziennie w godzinach 7.00 - 22.00 na hali basenowej średnio co 10 minut.

Reklama 12 miesięcy - 200zł  netto miesięcznie

4. Reklama przy parkingu na Błoniach

Oferta dotyczy ekspozycji reklamy na płycie dibond o powierzchni 100cm x 1800cm  mieszczącej się przy ulicy Woźniaka w Kórniku.    

Reklama 12 miesięcy - 1200zł  netto miesięcznie                                 

5. Reklama w pakiecie

W szczególnych przypadkach decyzji klienta istnieje możliwość sprzedaży reklamy w „pakiecie”.
Zapraszamy do wyceny indywidualnej. 

Jesteśmy otwarci na współpracę z wszelkimi zainteresowanymi podmiotami, niekoniecznie związanymi z branżą sportowo-rekreacyjną. Każda oferta kampanii reklamowej jest starannie dobierana wedle życzenia klienta tak, aby spełnić oczekiwania zarówno pod względem skuteczności jak i ceny.

Zapraszamy do współpracy!
Dział Marketingu i Organizacji Eventów.

Kontakt: 61 649 88 75 wew.3 lub 666 167 228