Back to top

Sauny

Szanowni klienci!

Zmieniona została komunikacja wyjścia ze strefy saun - wybierając saunę jako opcja płatna w bilecie na pływalnię (wejście boczne).

Prosimy przechodzić lewym kołowrotem, wychodząc - prosimy kierować się do tego samego kołowrotu.
Nie dostosowanie się do zmienionego kierunku wyjścia może spowodować niewłaściwe naliczenie opłaty.
 

Sauna sucha i parowa czynna od poniedziałek - piątek w godz. 12:00 - 22:00 oraz sobota - niedziela 06:30 - 22:00.

  • SAUNA PAROWA (mokra) - zwana inaczej łaźnią rzymską. Sauna o wilgotności dochodzącej do 100%, lecz niższej temperaturze: 40-50 stopni Celsjusza. Świetnie nawilża ciało i relaksuje!

Infografika_PAROWA

  • SAUNA SUCHA - z drzewa cedrowego, zwana inaczej sauną fińską. Jest to sauna o względnie niskiej wilgotności powietrza od 5% do 10% oraz temperaturze od 85-110 stopni Celsjusza.
Infografika_SUCHA
  • KABINA INFRARED (na podczerwień) Seanse w kabinie INFRARED wspomagają kształtowanie sylwetki i redukcję masy ciała. W trakcie seansu zwiększa się przyswajanie tlenu, a tym samym poprawia ukrwienie. Uwalniane zostają toksyny, tłuszcz i woda. Skóra zostaje oczyszczona, staje się miękka i elastyczna. W widoczny sposób zmniejsza się cellulit. Ciepło w kabinie INFRARED odpowiada pełnemu zakresowi promieniowania podczerwonego i wnika w skórę człowieka na głębokość 5mm, dając ciału głębokie odprężenie. Z kabiny mogą korzystać wszyscy, także dzieci i osoby starsze. Seans nie jest męczący, trwa do 30 min, a temperatura wynosi od 40-60 stopni Celsjusza. Promienie dociera do wnętrza ciała rozgrzewając je od wewnątrz, poprawia metabolizm i rozluźnia mięśnie. Już po kilku minutach czuje się poprawę samopoczucia, obniżenie napięcia i stresu oraz przyjemne uczucie zrelaksowanego ciała. INFRARED ma również zastosowanie lecznicze, działa przeciwzapalnie w infekcjach wirusowych, skutecznie wspomaga leczenie zapalenia zatok i gardła, bólów mięśniowych, chorób stawowych i kontuzji.

KABINA INFRARED jest kabiną dwuosobową.

W związku z tym należy umawiać się indywidualnie pod numerem 666 167 338 w godzinach od 07:30 do 21:00