Back to top

Lodowisko

lodowisko

LODOWISKO OAZA - BŁONIE

W grudniu 2023 roku do użytku oddany został nowy obiekt „Lodowisko Oaza – Błonie”, znajdujący się na Kórnickich Błoniach przy ulicy Leśnej. Z krytego lodowiska o wymiarach 633m2 skorzystać można w okresie zimowym: grudzień – luty.

W ogrzewanej wypożyczalni na naszych gości czeka prawie 300 par łyżew do jazdy figurowej oraz hokejowej. Rozmiary zaczynają się od 25, a kończą na 47. Każdy znajdzie odpowiednią parę łyżew dla siebie. Klienci posiadający swoje łyżwy skorzystać mogą z możliwości ich naostrzenia. Wypożyczalnia w swoim asortymencie posiada także kaski, które dla dzieci do lat 10 ze względów bezpieczeństwa są obowiązkowe. Osoby zaczynające swoją przygodę z jazdą na łyżwach lub czujące się niepewnie zachęcamy do wypożyczenia tak zwanych „chodzików”, dzięki którym łatwiej utrzymać się na lodzie. Do wyboru mamy: foczki, samochodziki, misie polarne lub renifery.

Posiadamy w ofercie bilety godzinne: ulgowe, normalne oraz rodzinne. Dla każdego z klientów w cenie biletu przewidziana jest zamykana szafka ubraniowa, która znajduje się w ogrzewanym budynku, będącym częścią lodowiska.

Czas spędzony na lodowisku umila naszym gościom muzyka, którą zapewnia nowoczesny system nagłośnienia. Ponadto przyjazny klimat tworzy efektowne oświetlenie obiektu w formie kolorowych lamp i kuli dyskotekowej podwieszonej w centralnej części. Dookoła tafli lodowiska znajdują się bandy, które pełnią funkcję ochronną, a zarazem są doskonałym miejscem na skuteczną reklamę. By utrzymać jak najwyższy poziom komfortu jazdy, konserwacja nawierzchni odbywa się z odpowiednią częstotliwością, zgodnie z harmonogramem.

Na rozgrzanie dla naszych gości oferujemy automat z gorącymi napojami, takimi jak: gorąca czekolada, kawa, herbata oraz przekąski.

Lodowisko OAZA - BŁONIE to miejsce idealnego wypoczynku i świetnej zabawy dla całych rodzin czy grup przyjaciół. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozpoczęcia swojej przygody z łyżwiarstwem lub jej kontynuacji na Kórnickich Błoniach.

KONTAKT:

61 649 88 75 wew. 234 lub 532 241 943
lodowisko@oaza.kornik.pl

 

W razie zgłoszenia grupy prosimy o kontakt telefoniczny.