Dolegliwości

Back to top

Dolegliwości


Bóle kręgosłupa
Skutecznie łagodzimy bóle kręgosłupa, które występują u niejednego pacjenta w odcinku szyjnym, piersiowym lub lędźwiowym.

Dyskopatia
Świadczymy specjalistyczne usługi, wykonując zabiegi łagodzące objawy dyskopatii i szybko niwelujące dyskomfort pacjenta.

Skolioza
Oferujemy zabiegi z zakresu rehabilitacji, które minimalizują patologie kręgosłupa np. skoliozę. Wykorzystywana w leczeniu fizykoterapia oraz kinezyterapia powoduje poprawę sprawności i wpływa korzystnie na jakość życia pacjentów.

Kontuzje
Na skutek efektywnie prowadzonej rehabilitacji, wspieramy pacjentów w szybkim powrocie do zdrowia po złamaniach, zwichnięciach i innych urazach.

Bóle stawów
Poprzez wykorzystanie rehabilitacji w procesie leczenia, łagodzimy objawy bólu stawów wśród pacjentów oraz pomagamy w powrocie do dawnej formy i pełni zdrowia.

Zwyrodnienia
Oferujemy konsultację i rehabilitację oraz udzielamy potrzebnych informacji w przypadku występowania u danej osoby dolegliwości bólowych, mającej objawy choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa i innych części ciała.

Bóle kończyny górnej
Dokonamy skutecznej diagnostyki, zaplanujemy proces leczenie, wdrożymy go w celu uzyskania jak najlepszych efektów terapeutycznych.

Bóle kończyny dolnej
Dokonamy skutecznej diagnostyki, zaplanujemy proces leczenie, wdrożymy go w celu uzyskania jak najlepszych efektów terapeutycznych.

Rwa kulszowa
Postępowanie fizjoterapeutyczne ma na celu zmniejszenie obrzęku i stanu zapalnego w obrębie korzenia nerwowego, poprawę przepływu krwi i innych płynów ustrojowych, a tym samym odbarczenie i zmniejszenie ucisku dysku na korzeń nerwowy.

Wady postawy
Indywidualne dobrane ćwiczenia korekcyjne, techniki rozluźniania mięśniowo-powięziowego oraz techniki terapii manualnej. Istotnym elementem jest współpraca z terapeutą (regularne wykonywanie zadanych ćwiczeń w domu). 

Cieśń nadgarstka
W leczeniu terapeutycznym wykorzystuje się pracę na tkankach miękkich za pomocą technik mięśniowo-powięziowych, techniki terapii manualnej oraz ultradźwięki, elektroterapię TENS, laseroterapię.