Back to top

Fitness

Aktywność fizyczna to oprócz zdrowej i zrównoważonej diety jeden z podstawowych warunków koniecznych, aby cieszyć się zdrowiem, dobrym samopoczuciem i sprawnością fizyczną przez cały rok.

Kórnickie Centrum Rekreacji i Sportu jest miejscem, które posiada doskonałą przestrzeń dla wielu form ruchu i działania, a Strefa Fitness to prawdziwa Oaza, w której podczas zajęć z instruktorem można uwolnić pokłady endorfin i odnaleźć energię na kolejny aktywny dzień.

Zaryzykuj, odwiedź nas, a przekonasz się, że bez względu na poziom Twojej obecnej aktywności, wieku, umiejętności i sylwetki możesz znaleźć coś dla siebie. Daj sobie szansę w drodze do polepszenia sprawności ciała.

Podejmij z nami trening w świetnej atmosferze, z wykwalifikowaną kadrą i sprzętem przeznaczonym do różnego rodzaju zajęć fitness. Na pewno Twoja ciekawość i chęci zostaną zaspokojone i zmotywowane do dalszego działania. Zapraszamy Cię na zajęcia, które niemal „od zawsze” są w naszym grafiku oraz na takie, które podążają za najnowszymi trendami fitness.

Jednym słowem WITAJ W NASZEJ STREFIE FITNESS!