Back to top

ZASTĘPSTWA

Odwołane zajęcia:
13.12.2019 (piątek) godz. 06:45 - HIIT WORKOUT
17.12.2019 (wtorek) godz. 06:45 - HIIT WORKOUT
17.12.2019 (wtorek) godz. 08:30 - WAKE UP
20.12.2019 (piątek) godz. 06:45 - HIIT WORKOUT
30.12.2019 (poniedziałek) godz. 11:00 - JOGA DLA KOBIET W CIĄŻY

Zastępstwa fitness:
15.12.2019 (niedziela) godz. 21:15 SPINNING - Marcin B za Paulę
16.12.2019 (poniedziałek) godz. 18:00 TABATA BASIC - Ola za Asię P
17.12.2019 (wtorek) godz. 21:15 SPINNING - Marcin M za Paulę
18.12.2019 (środa) godz. 21:15 SPINNING - Marcin M za Łukasza
22.12.2019 (niedziela) godz. 21:15 SPINNING - Marcin B za Paulę
23.12.2019 (poniedziałek) godz. 18:00 TABATA BASIC - Ola za Asię P
27.12.2019 (piątek) godz. 10:00 JOGA - Karolina za Asię
27.12.2019 (piątek) godz. 18:15 JOGA - Karolina za Asię
27.12.2019 (piątek) godz. 19:15 JOGA REGENERACYJNA - Karolina za Asię
27.12.2019 (piątek) godz. 18:30 BODYPUMP - Asia J za Olę
27.12.2019 (piątek) godz. 20:00 BODYBALANCE - Asia P za Olę
29.12.2019 (niedziela) godz. 18:00 BODYPUMP - Asia J za Olę
29.12.2019 (niedziela) godz. 19:00 BODYPUMP - Asia J za Olę
29.12.2019 (niedziela) godz. 20:00 BODYBALANCE - Asia P za Olę
29.12.2019 (niedziela) godz. 21:15 SPINNING - Marcin B za Paulę
30.12.2019 (poniedziałek) godz. 10:00 JOGA - Karolina za Asię
02.01.2020 (czwartek) godz. 20:00 BODYBALANCE - Asia P za Agę
02.01.2020 (czwartek) godz. 21:15 PILATES - Asia P za Agę
03.01.2020 (piątek) godz. 18:30 BODYPUMP - Asia J za Olę
03.01.2020 (piątek) godz. 20:00 BODYBALANCE - Asia P za Olę
05.01.2020 (niedziela) godz. 18:00 BODYPUMP - Asia J za Olę
05.01.2020 (niedziela) godz. 19:00 BODYPUMP - Asia J za Olę
05.01.2020 (niedziela) godz. 20:00 BODYBALANCE - Aga za Olę

Zatępstwa na siłowni:
13.12.2019 (piątek) - Mikołaj za Paulę
14.12.2019 (sobota) - Magda za Marcina
17.12.2019 (wtorek) - Łukasz za Paulę
17.12.2019 (wtorek) - Karolina za Magdę za Paulę
20.12.2019 (piątek) - Łukasz za Paulę
24.12.2019 (wtorek) - Mikołaj za Paulę
27.12.2019 (piątek) - Tomek za Paulę
27.12.2019 (piątek) - Magda za Tomka
31.12.2019 (wtorek) - Mikołaj za Paulę

Zastępstwa na basenie:
13.12.2019 (piątek) godzina 15:45-16:30 grupa MEDUZY a - Bartek za Paulinę
13.12.2019 (piątek) godzina 16:30-17:15 grupa II b - Bartek za Paulinę
13.12.2019 (piątek) godzina 17:15-18:00 grupa FOKI a - Bartek za Paulinę
13.12.2019 (piątek) godzina 18:00-18:45 grupa MEDUZY a - Bartek za Paulinę
13.12.2019 (piątek) godzina 18:45-19:30 grupa II b - Marek za Paulinę

13.12.2019 (piątek) godzina 16:45-17:15 grupa RYBKI - Marcin za Łukasza
13.12.2019 (piątek) godzina 17:15-18:00 grupa IV b - Marcin za Łukasza
13.12.2019 (piątek) godzina 18:00-18:45 grupa SPORTOWA c - Marcin za Łukasza

14.12.2019 (sobota) godzina 08:30-9:15 grupa II a - Marcin za Łukasza
14.12.2019 (sobota) godzina 09:15-10:00 grupa MEDUZY a - Marcin za Łukasza
14.12.2019 (sobota) godzina 10:00-10:45 grupa RYBKI - Marcin za Łukasza
14.12.2019 (sobota) godzina 11:0011:45 grupa SPORTOWA b - Marcin za Łukasza
14.12.2019 (sobota) godzina 11:45-12:30 grupa SPORTOWA c - Marcin za Łukasza
14.12.2019 (sobota) godzina 12:30-13:15 grupa I a - Marcin za Łukasza

14.01.2020 (wtorek) godzina 16:00-16:30 grupa RYBKI - Szymon za Agnieszkę
14.01.2020 (wtorek) godzina 16:30-17:15 grupa FOKI a - Szymon za Agnieszkę
14.01.2020 (wtorek) godzina 17:15-18:00 grupa V b - Szymon za Agnieszkę

15.01.2020 (środa) godzina 16:00-16:30 grupa RYBKI - Asia za Agnieszkę
15.01.2020 (środa) godzina 16:30-17:15 grupa I a - Asia za Agnieszkę