Back to top
2017-12-12

Grafik Fitness

PONIEDZIAŁEK

8:30

SHAPE

Wojtek

10:00

JOGA

Asia H

 

18:00

SHAPE

Asia

19:00

JOGA
g.18:55

Grupa Początkująca

Karolina

19:00

BODYPUMP ®

Dżoana

20:00

JOGA
g. 19:55

Karolina

20:00

BODYCOMBAT ®

Dżoana

21:00

SPINNING ®

Marcin

WTOREK
08:30

JUMP & SHAPE

Magda

17:00

TEEN FITNESS

Wojtek

18:00

TABATA +STRETCH

Wojtek

19:00

BODYPUMP ®

Wojtek

19:30

JOGA

Asia H

20:00

JUMP & SHAPE

Aga

20:30

JOGA REGENERUJĄCA

Asia H

21:00

PILATES

Aga

ŚRODA
8:30

BODYPUMP ®

Wojtek

10:00

JOGA REGENERUJĄCA

Asia H

17:30

BODYPUMP ®

Inez

18:30

BODYCOMBAT ®

Inez

19:00

JOGA
g.18:55

Grupa Początkująca

Karolina

19:30

 

LATIN POWER

Adam 

60 min

20:00

JOGA
g. 19:55

Karolina

20:45

SPINNING ®

Paulina

( ostatnia środa miesiąca RACE DAY )

CZWARTEK
08:30

TABATA + STRETCH 

Wojtek

09:30

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Wojtek

17:00

JUMP & SHAPE

Magda

18:00

ZUMBA ®

Manuela

19:00

ABT

Aga

19:00

FUNCTIONAL FLOW

Asia 

20:00

STEP & SHAPE

Asia

20:00

PILATES 

Aga

21:00

SPINNING ®

Marcin

PIĄTEK

10:00

JOGA

Asia H

17:00

SPINNING ®

Paulina

18:30

JOGA

Asia H

18:30

BODYPUMP ®

Ola

19:30

JOGA REGENERUJĄCA

Asia H

19:30

SALSA & BACHATA PARY

Adam

1 h 15 min

SOBOTA
08:30

JUMP & SHAPE

Magda

09:30

ZUMBA ®

Manuela

10:30

BODYCOMBAT ®

Aga M

1 h 15 min

NIEDZIELA
09:30

JUMP & SHAPE 

Aneta

19:00

BODYPUMP ®

Ola

20:00

ABS

+

STRETCH

Ola

Obowiązuje od 02 stycznia 2019 r.

Kliknij w nazwę zajęć, by przejść do szczegółów.

 Godz. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:30

SHAPE

Wojtek

JUMP & SHAPE 

Magda

BODYPUMP ®

Wojtek

TABATA +STRETCH

Wojtek

 

JUMP & SHAPE 

  Magda

 
9:00

 

 

 

 

     
9:30      

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Wojtek

 

ZUMBA ®

Manuela

JUMP & SHAPE 

Aneta
 

10:00

JOGA

Asia H

 

JOGA REGENERUJĄCA

Asia H

 

JOGA

Asia H

   
10:30      

 

 

BODYCOMBAT ®

1h 15 min.

Aga M

 
17:00

 

TEEN FITNESS

Wojtek

 

JUMP & SHAPE 

Magda

SPINNING ®

Paulina

   
17:30    

BODYPUMP ®

Inez

       
18:00

SHAPE

Asia 

 

TABATA +STRETCH

Wojtek

 

ZUMBA ®

Manuela

 

   
18:30    

BODYCOMBAT ®

Inez

 

JOGA

Asia H


BODYPUMP ®

Ola

   
19:00

JOGA
g.18:55

Grupa Początkująca

Karolina


BODYPUMP ®

Dżoana

BODYPUMP ®

Wojtek

JOGA
g.18:55

Grupa Początkująca

Karolina

ABT

Aga

 

 

BODYPUMP ®

Ola

Asia 

19:30  

JOGA

Asia H

 

LATIN POWER

Adam 

60 min

 

JOGA REGENERUJĄCA

Asia H


 

SALSA & BACHATA PARY

Adam 

1 h 15 min

   
20:00

JOGA
g. 19:55

Karolina


BODYCOMBAT ®

Dżoana

JUMP & SHAPE

Aga

JOGA
g. 19:55

Karolina

STEP & SHAPE

Asia 


PILATES 

Aga

 

 

ABS

+

STRETCH

Ola

20:30  

JOGA REGENERUJĄCA

Asia H

g. 20:45

SPINNING ®

Paulina

( ostatnia środa miesiąca RACE DAY )

 

       
21:00

SPINNING ®

Marcin

PILATES

Aga

 

 

SPINNING ®

Marcin