Back to top
2017-12-12

Grafik Fitness

PONIEDZIAŁEK

08:30
SALA A

BODYPUMP ®

Wojtek

10:00
SALA B

JOGA

Asia JH

11:00
SALA B

JOGA DLA KOBIET W CIĄŻY
Asia JH

18:00
SALA C

BODYCOMBAT ®
Dżoana

18:00
SALA A

TABATA BASIC
Asia

19:00
SALA A

BODYPUMP ®
Dżoana

19:15
SALA C
JOGA
Karolina
20:00
SALA A
BODYBALANCE ®
Asia
20:20
SALA B
JOGA
Karolina
21:15
SALA A
SPINNING
Marcin
WTOREK
06:45
SALA A

30 min
HIIT WORKOUT
Paula

08:30
SALA A

WAKE UP
Paula

18:00
SALA A

JUMP & SHAPE 
Aneta

18:00
SALA C

ABS + STRETCH
Marta

19:00
SALA A
FAT BURNING
Marta
19:00
SALA C
JOGA
Asia JH
20:00
SALA A
ABT
Aga
 20:00
SALA C
JOGA REGENERACYJNA
Asia JH
21:15
SALA A
SPINNING
Łukasz
21:15
SALA C
PILATES
Aga
ŚRODA
08:30
SALA A

JUMP & SHAPE
Magda

09:30
SALA B

JOGA PRZECIWBÓLOWA
Asia JH

10:30
SALA B

JOGA REGENERACYJNA
Asia JH

18:00
SALA A

SKI POWER 
Wojtek
18:15
SALA C

JOGA
Karolina

19:00
SALA A
TABATA POWER
Wojtek
19:15
SALA C
JOGA
Karolina
20:00
SALA A

BODYPUMP ®
Wojtek

20:30
SALA B
YIN JOGA
Karolina
21:15
SALA A
SPINNING
Paula
CZWARTEK
08:30
SALA A

TABATA
Wojtek

18:00
SALA A

Zumba
Manuela

18:15
SALA C

LATINO BASIC
Kasia

19:00
SALA A

BODYCOMBAT ®
Inez

19:15
SALA C
LATINO ZAAWANSOWANE
Kasia
20:00
SALA A
BODYBALANCE ®
Aga
20:15
SALA C
ABT
Inez
21:15
SALA A
SPINNING
Marcin
21:15
SALA C
PILATES
Aga
PIĄTEK
06:45
SALA A

30 min
HIIT WORKOUT
Paula

08:30
SALA A

ZDROWY KRĘGOSŁUP
Wojtek

10:00
SALA B
JOGA
Asia JH
18:15
SALA C
JOGA
Asia JH
18:30
SALA A
BODYPUMP ®
Ola
19:15
SALA C
JOGA REGENERACYJNA
Asia JH
20:00
SALA A
BODYBALANCE  ®
Ola
SOBOTA
08:30
SALA A

JUMP & SHAPE
Magda

09:30
SALA A

Zumba ®
Manuela

10:30
SALA A
BODYCOMBAT ®
Agnieszka
NIEDZIELA
17:00
SALA A 

JUMP & SHAPE
Aneta

18:00
SALA A
BODYPUMP ®
Ola
19:00
SALA A

BODYPUMP ®
Ola

20:00
SALA A

BODYBALANCE  ®
Ola

21:15
SALA A
SPINNING
Paula

Obowiązuje od 16 września 2019 r. (aktualizacja 02.12.2019)

grafik w pdf do pobrania

Kliknij w nazwę zajęć, by przejść do szczegółów.

Sala A – Sala Fitness na parterze
Sala B – Sala Fitness/Taekwondo na piętrze
Sala C – Sala ćwiczeń na piętrze przy Rehabilitacji

 

 Godz. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:45

 

Sala A

30 min
HIIT WORKOUT
Paula

 

 

Sala A

30 min
HIIT WORKOUT
Paula

 

 
08:30 Sala A
BODYPUMP ®
Wojtek
Sala A
WAKE UP
Paula
Sala A
JUMP & SHAPE
Magda
Sala A
TABATA
Wojtek
Sala A
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Wojtek
Sala A
JUMP & SHAPE
Magda

 

09:30    

Sala B
JOGA PRZECIWBÓLOWA
Asia JH

 

 

Sala A

9:30
Zumba ®
Manuela


 

10:00 Sala B
JOGA
Asia JH
 

 

 

Sala B
JOGA
Asia JH

 

 
10:30    

Sala B
JOGA REGENERACYJNA
Asia JH

   

Sala A

BODYCOMBAT ®
Agnieszka

 
11:00

Sala B
JOGA DLA KOBIET W CIĄŻY
Asia JH

 

 

 

 

 

 
17:00            

Sala A

JUMP & SHAPE
Aneta

18:00

Sala A
TABATA BASIC
Asia


Sala C
BODYCOMBAT ®
Dżoana

Sala A
JUMP & SHAPE 
Aneta


Sala C

ABS + STRETCH
Marta

 

Sala A
SKI POWER
Wojtek


Sala C

18:15
JOGA
Karolina

 

Sala A
Zumba
Manuela


Sala C

18:15
LATINO BASIC
Kasia

Sala C

18:15
JOGA
Asia JH

 

Sala A
BODYPUMP ®
Ola

18:30  

 

 

 

  Sala A
BODYPUMP ®
Ola
   
19:00

Sala A
BODYPUMP ®
Dżoana


Sala C

19:15
JOGA
Karolina

Sala A
FAT BURNING
Marta


Sala C

JOGA
Asia JH

Sala A
TABATA POWER
Wojtek


Sala C

19:15
JOGA
Karolina

Sala A
BODYCOMBAT ®
Inez


Sala C

19:15
LATINO ZAAWANSOWANE 
Kasia

Sala C

19:15
JOGA REGENERACYJNA
Asia JH

  Sala A
BODYPUMP ®
Ola
19:30              
20:00

Sala A
BODYBALANCE ®
Asia


Sala B

20:20
JOGA
Karolina

Sala A
ABT
Aga


Sala C

JOGA REGENERACYJNA
Asia JH

Sala A
BODYPUMP ®
Wojtek


Sala B

20:20
YIN JOGA
Karolina

Sala A
BODYBALANCE ®
Aga


Sala C

20:15
ABT
Inez

Sala A
BODYBALANCE  ®
Ola
  Sala A
BODYBALANCE  ®
Ola
21:15 Sala A
SPINNING
Marcin

Sala A
SPINNING
Łukasz


Sala C
PILATES
Aga

Sala A
SPINNING
Paula

Sala A
SPINNING
Marcin


Sala C
PILATES
Aga

    Sala A
SPINNING
Paula