Back to top
2017-12-12

Grafik nauka i doskonalenie pływania - basen sportowy

GRAFIK I SEMESTR 2018/2019

Kliknij w nazwę grupy, by przejść do szczegółów.

 Godz. PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
08:00          

Grupa II a 
08:30
Paulina

 
09:00          

Grupa I a
09:15
Szymon


Grupa Sportowa c
9:15
Łukasz

 
10:00          

Grupa V c
10:00
Szymon

 

Grupa I a
10:00
Gosia 
11:00          

Grupa Sportowa c
11:00
Paulina


Grupa V b
11:00
Łukasz


Grupa III b
11:45
Paulina


Grupa III c
11:45
Łukasz

Grupa II b
11:00
Gosia

Grupa IV b
11:45
Gosia

12:00          

Grupa I b
12:30
Szymon


Grupa IV b
12:30
Paulina

Grupa V b
12:30
Gosia
13:00            

Grupa III b
13:15
Gosia

16:00

Grupa IV b
16:30
Łukasz

 

Grupa II b
16:30
Paulina

Grupa III b
16:30
Agnieszka

Grupa I a
16:30
Szymon

Grupa III b
16:30
Asia
   
17:00

Grupa V c
17:15
Marek


Grupa I b
17:15
Agnieszka

Grupa V b
17:15
Agnieszka


Grupa I a
17:15
Sebastian

Grupa IV b
17:15
Agnieszka


Grupa I a
17:15
Łukasz

Grupa IV b
17:15
Asia

Grupa II b
17:15
Asia


Grupa IV b
17:15
Łukasz


Grupa III b
17:15
Marek

   
18:00

Grupa III b
18:00
Agnieszka


Grupa II a
18:00
Łukasz


Grupa IV b
18:45
Agnieszka

Grupa Sportowa b
18:00
Marek


Grupa III b
18:00
Łukasz


Grupa II b
18:45
Marek


Grypa III b
18:45
Łukasz

Grupa Sportowa c
18:00
Łukasz


Grupa I b
18:00
Szymon


Grupa I c
18:45
Sebastian


Grupa V b
18:45
Łukasz

Grupa I b
18:00
Paulina


Grupa I a
18:00
Asia


Grupa II b
18:45
Paulina


Grupa Sportowa c
18:45
Asia

Grupa Sportowa c 
18:00
Łukasz


Grupa II a
18:00
Marek


Grupa III c
18:45
Marek

   
19:00 Grupa Sportowa c
19:30
Agnieszka
Grupa IV c
19:30
Sebastian

Grupa Sportowa c
19:30
Łukasz

Grupa Sportowa b
19:30
Sebastian

Grupa Sportowa b
19:30
Paulina


Grupa V c
19:30
Asia

Grupa Sportowa c
19:30
Gosia


Grupa IV c
19:30
Marek

   
20:00    

Grupa V d
20:15
Gosia


Grupa I d 
20:15
Sebastian

Grupa IV d
20:15
Asia
Grupa III d
20:15
Gosia
   
21:00    

Grupa II d
21:00
Sebastian

  Grupa I d 
21:00
Gosia
   

Grupa I– grupa początkująca na dużym basenie (sportowym) z podziałem na trzy grupy wiekowe. Doskonalenie kraula na plecach, nauka kraula na brzuchu.
Wymagane umiejętności: samodzielne pływanie na plecach i brzuchu na dużym basenie (styl podstawowy), samodzielne skoki do wody głębokiej.

Grupa II – kontynuacja grupy I z podziałem na dwie grupy wiekowe. Doskonalenie kraula na piersiach i grzbiecie.
Wymagane umiejętności: pływanie stylem grzbietowym (kraul na grzbiecie), dokładanka do kraula na piersiach, skoki do wody na nogi ze słupka startowego.

Grupa III – nauka stylu klasycznego (żabka) z podziałem na dwie grupy wiekowe.
Wymagane umiejętności: umiejętność pływania poprawnie technicznie kraulem na piersiach i grzbiecie, skok do wody ze słupka na nogi.

Grupa IV– nauka stylu motylkowego (delfin) z podziałem na dwie grupy wiekowe.
Wymagane umiejętności: umiejętność pływania trzema stylami: grzbietowym (kraul na grzbiecie), dowolnym (kraul na piersiach) i klasycznym (żabka).

Grupa V - głównym celem grupy jest doskonalenie stylu motylkowego (delfin) z podziałem na dwie grupy wiekowe.
Wymagane umiejętności: umiejętność pływania poprawnie technicznie trzema stylami: grzbietowym (kraul na grzbiecie), dowolnym (kraul na piersiach) i klasycznym (żabka). Umiejętności pływania dokładanką do stylu motylkowe (delfin).

Grupa Sportowa - grupa przeznaczona dla osób, które chcą kontynuować naukę po opanowaniu czterech sportowych technik pływania z podziałem na dwie grupy wiekowe.
Wymagane umiejętności: umiejętność pływania poprawnie technicznie czterema stylami: grzbietowym (kraul na grzbiecie), dowolnym (kraul na piersiach), klasycznym (żabka), motylkowym (delfin). 

OZNACZENIE GRUP - LITERKI
a
     6 - 7 lat
b     8 – 10 lat
c     11 – 17 lat (grupa młodzieżowa)
d     dorośli

PONIEDZIAŁEK

16:00 

Grupa IV b
16:30
Łukasz

17:00

Grupa V c
17:15
Marek


Grupa I b
17:15
Agnieszka

18:00

Grupa III b
18:00
Agnieszka


Grupa II a
18:00
Łukasz


Grupa IV b
18:45
Agnieszka

19:00 Grupa Sportowa c
19:30
Agnieszka
   
WTOREK
16:00 Grupa II b
16:30
Paulina
17:00

Grupa V b
17:15
Agnieszka


Grupa I a
17:15
Sebastian

18:00

Grupa Sportowa b
18:00
Marek


 

Grupa III b
18:00
Łukasz


Grupa II b
18:45
Marek


Grupa III b
18:45
Łukasz

19:00

Grupa IV c
19:30
Sebastian


Grupa Sportowa c
19:30
Łukasz

 

   
ŚRODA
16:00

Grupa III b
16:30
Agnieszka

17:00

Grupa IV b
17:15
Agnieszka


Grupa I a
17:15
Łukasz

18:00

Grupa Sportowa c
18:00
Łukasz


Grupa I b
18:00
Szymon


Grupa I c
18:45
Sebastian



Grupa V b
18:45
Łukasz

19:00 Grupa Sportowa b
19:30
Sebastian
20:00

Grupa V d
20:15
Gosia


Grupa I d 
20:15
Sebastian

 

21:00 Grupa II d
21:00
Sebastian
   
CZWARTEK
16:00 Grupa I a
16:30
Szymon
17:00

Grupa IV b
17:15
Asia

18:00

 

Grupa I b
18:00
Paulina


Grupa I a
18:00
Asia


Grupa II b
18:45
Paulina



Grupa Sportowa c
18:45
Asia

19:00

Grupa Sportowa b
19:30
Paulina


Grupa V c
19:30
Asia

20:00 Grupa IV d
20:15
Asia
   
PIĄTEK
16:00 Grupa III b
16:30
Asia
17:00

Grupa II b
17:15
Asia


Grupa IV b
17:15
Łukasz


Grupa III b
17:15
Marek

18:00

Grupa Sportowa c 
18:00
Łukasz


 

Grupa II a
18:00
Marek


Grupa III c
18:45
Marek

19:00

Grupa Sportowa c
19:30
Gosia


Grupa IV c
19:30
Marek

20:00 Grupa III d
20:15
Gosia
21:00 Grupa I d 
21:00
Gosia
   
SOBOTA
08:00

Grupa II a 
08:30
Paulina

09:00

Grupa I a
09:15
Szymon


Grupa Sportowa c
9:15
Łukasz

10:00

Grupa V c
10:00
Szymon

11:00

Grupa Sportowa c
11:00
Paulina


Grupa V b
11:00
Łukasz


Grupa III b
11:45
Paulina


Grupa III c
11:45
Łukasz

12:00

Grupa I b
12:30
Szymon


Grupa IV b
12:30
Paulina

   
NIEDZIELA
10:00 Grupa I a
10:00
Gosia 
11:00 Grupa II b
11:00
Gosia

Grupa IV b
11:45
Gosia

12:00 Grupa V b
12:30
Gosia
13:00 Grupa III b
13:15
Gosia