Back to top

Paula

Paula jest naszym trenerem personalnym i żywieniowym, instruktorem FTI Cycling Indoor & Outdoor, która amatorsko trenuje kolarstwo, ale przyjaźni się również ze sztangą :D. 
Uwielbia nordic walking oraz interesuje się kalisteniką*. Ma holistyczne podejście do treningu. Uważa, że aktywność fizyczna powinna zapewnić nam zdrowie, mobilność i siłę, a co za tym idzie sprawne ciało i umysł na długie lata, natomiast atrakcyjny wygląd to tylko nieunikniony „efekt uboczny” ;-) 

Bez racjonalnego odżywiania ani rusz, dlatego stale pogłębia swoją wiedzę z zakresu dietetyki, szczególnie żywienia w sportach wytrzymałościowych i siłowych. Jej ulubione motto: 
„Ciało to najcenniejszy z obiektów o który musisz się zatroszczyć. Dbaj o nie, a będzie Ci wdzięczne.”

*Co to jest kalistenika?
Tajemniczo brzmiące słowo pochodzi z języka greckiego, a oznacza „piękno i siłę”. To rodzaj treningu siłowego opartego na ćwiczeniach wykonywanych z wykorzystaniem własnej masy ciała, takich jak pompki, brzuszki, przysiady, czy podciąganie się, bez siłowni i profesjonalnego sprzętu. Wystarczy szczypta wolnego czasu i trochę więcej chęci.
Była powszechnie stosowana na treningach Spartan i gladiatorów, a współcześnie ma na celu pokonanie własnych ograniczeń, poprawienie kondycji i elastyczności ciała, dotlenienie i zrelaksowanie organizmu. Często jest pretekstem do spotkania w gronie przyjaciół i cieszenia się wspólnym treningiem na świeżym powietrzu.

Serdecznie zaprasza na trening personalny: 501 877 971

POWRÓT

Referencja do segmentu